Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava internet Yükle Kazan Her Ay 5 GB TV+ Paketi

22.09.2018
Turkcell Bedava internet Yükle Kazan Her Ay 5 GB TV+ Paketi

Abonelerine kullanmaları için bir çok ücretsiz servis hizmeti veren Turkcell, kampanyaları ile bu uygulamalarda geçerli hediye internet vermeyi de unutmuyor. Turkcell servislerine bakacak olursanız, Paycell, TV+, BiP ve benzeri bir çok uygulamayı görebilirsiniz. Bu uygulamaları kullanırken abonelerinin internetinden yemesin diye küçük birkaç şey yapanlara hediye internet veriliyor. Faturasız mobil hat kullananların yararlanabileceği bu kampanyada belirtilen kriterlere uygun aboneler her ay faydalanabilecekler. Tv izlemeyi sevenler, diziler başladı dizi film izleyebileceğiniz TV+ üyeliği ve 5 GB hediye interneti alıp sizde kullanmaya başlayın.

Eğer bu paket işinize yaramıyorsa her yerde kullanabileceğiniz hediyeler için Turkcell Bedava internet paketlerine göz atıp uygun olduğunuz kampanyalara katılabilirsiniz. Bu bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşıp onları da haberdar etmeyi unutmayın.

Yükle Kazan Hediye TV+ Paketi Kampanyası

TV+ için kullanabileceğiniz internet paketi, 30 gün geçerli olacaktır, 30 gün sonrasında tekrar etmez. Fakat belirtilen tarih sonrasında yine işlem yaparsanız hediyeler tekrar hattınıza yüklenir. Kampanyaya katılacak abone sayısında herhangi bir sınırlama olmadığı için bütün aktif bireysel faturasız hat sahipleri yararlanabilirler.

Kampanya Bilgileri

Kampanya ile kazanacağınız haklar; TV+ üyeliği ile birlikte TV+’da geçerli 5GB data hediye şeklindedir. Hediye internet sadece TV+ uygulamasında geçerlidir, diğer uygulamaları kapsamaz. Kampanya faydalarını Bilgilendirme SMS’i geldiğinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya devam eden bir paket olmadığından her ay yenilenemez.

Turkcell Bedava internet Yükle Kazan 5 GB TV+ Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Yükle Kazan Hediye TV+ kampanyası 40 TL ve üzeri paket ve TL yüklemenize TV+ üyeliği ile birlikte TV+’da geçerli 5 GB data hediye edilir. Belirtilen miktarda tek seferde yükleme yapmanız yeterli olacaktır.
  • Kampanya yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan ayda sadece bir kez yararlanabilirsiniz.
  • Mevcutta başka bir TV+ kampanyasından yararlanan aboneler bu kampanyadan faydalanamaz.
  • 06 Ekim 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • TV+ uygulamasını Uygulama mağazanızdan ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Faturasız hat müşterileri için geçerlidir.
  • 20’ye yakın Turkcell hediye data kampanyası için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap