Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bilgisayardan Joker İnternet Paketi

Turkcell Bilgisayardan Joker İnternet Paketi

Bilgisayardan Joker İnternet Paketileri ile VINN kullanımında yeni bir deneyim yaşayın. Kontratlı VINN kullanıyorsanız ya da aylık bir Internet paketiniz varsa JOKER Internet Paketleri ile istediğiniz an, mevcut tarifenize ilave ek paket alabilir ve almış olduğunuz ek paketleri 30 gün süre ile kullanabiliyorsunuz. Kontratlı VINN aboneleri ya da herhangi bir 3G internet paketi olan aboneler faydalanabilecektir.

Internet paketleri sadece satın alınan 30 günlük süre içinde kullanılmalıdır, kullanılmayan internet hakları bir sonraki aya devretmez. JOKER Paket kullanım kotanız %80’e ulaştığında konu ile alakalı bilgilendirme mesajı VINN hattınıza bir bilgilendirme gönderilir. JOKER Paketiniz’de bulunan internetin tamamını kullandığınızda da yine VINN hattınıza bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

Turkcell Bilgisayardan Joker İnternet Paketi

Bu kontratlı kampanyadan, Kontratlı VINN, Bilgisayardan internet paketi sahibi Turkcell aboneleri ya da herhangi bir 3G, 4.5G internet paketi olan müşteriler faydalanabilir. VINN hattınıza gönderilen onay mesajını EVET yazarak yanıtladığınızda, VINN hattınıza, bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajı aldıktan sonra Joker Internet Paketi’nizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bu paketler 1 aylıktır ve bulunduğunuz fatura dönemi içinde kullandığınız gün kadarı ilk faturanıza, kalan günlerin tutarı 2. faturanıza yansıyacaktır.

İnternet Paketleri

1 GB internet paketi 15 TL.
4 GB internet 25 TL.
8 GB internet 45 TL.

Turkcell Bilgisayardan Joker İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 1 gb’lık paketi satın almak için JOKER1GB yaz 2222’ye gönder.
  • 4 gb’lık paketi satın almak için JOKER4GB yaz 2222’ye gönder.
  • 8 gb’lık paketi satın almak için JOKER8GB yaz 2222’ye gönder.
  • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Bilgisayarınıza yüklü olarak bulunan VINN yazılımının SMS bölümüne girip istediğiniz paket büyüklüğüne göre uygun mesaj metnini yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kayıt olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Data hattı dışında hediye internet kampanyaları için en altta bulunan GSM Operatörleri kısmından Turkcell kampanyalarına tıklayıp ücretsiz internet alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap