Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bilgisayardan Sınırsız İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Bilgisayardan Sınırsız İnternet Paketi Kampanyaları

Bazılarımız cep telefonunda internet kullanırken, bir çok kişi de evde bilgisayardan internet kullanıp işlerini yürütüyor. İnsanlar ve işler farklı farklı olduğundan internet kullanımı da farklılıklar gösterebiliyor. Evimizdeki bilgisayarlardan, tabletlerden ve tabi ki cep telefonlarından sürekli bir internet kullanımı içerisindeyiz. Gerek veri indirme gerekse veri yükleme işlemlerinde data paketlerinden faydalanıyoruz. Bu konumuzda’da sizlere Turkcell Evden internet paketleri hakkında genel bilgiler paylaşmayı hedefliyoruz. Eğer sizlerde komşunuzdan wifi şifresi istemekten bıktıysanız bu paketlere geçiş yapabilirsiniz. Turkcell Evden İnternet hizmetinden sizlerde memnun kalacaksınızdır.

Bu paketler sadece bilgisayar ve tabletten internet kullanan aboneleri hedef almaktadır. Çoğu kişi için ev interneti bağlatmak oldukça masraflı bir iş. Bir çok kişi Turkcell Bedava İnternet Paketi arasa da genelde bu kampanyaları zamanında yakalayamazlar. Tabi ki sayfamızdaki sürekli güncel yazımızdan sizler bu hediyelere sahip olabilirsiniz. Fakat Turkcell Bilgisayardan internet paketleri ile internet gereksinimlerini karşılayacaklarını öğrenen bütün kullanıcılar bu paketlere başvuruyor. Sebebi ise kişiye özel internet paketlerinin yer alması. Örneğin bazı aboneler sınırsız internet yerine kısmi bir internetle işini görüp gün veya ay boyu internet kullanmaya bilir. Veya bunun yanında bir haber editörü haberi çektikten hemen sonra Turkcell Bilgisayardan İnternet Paketi sayesinde hemen paylaşıp ziyaretçilerini konu ile alakalı aydınlatabilir.

Turkcell kontratlı İnternet Paketi Kampanyaları 2017 

Paketler belirttiğimiz gibi kullanıcıların internet tüketimine göre oluşturulmuş. Alabileceğiniz paketler 8, 12, 20, 50 ve 75 GB internet kotasına sahip paketlerdir. Bu paketlere sahip olmak için kısa sms veya Müşteri hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Bu paketlerde örneğin 75 gb internet bittikten sonra internet hızınız  128 kbps’a düşer ve aşım ücreti uygulanmayacak şekilde yavaş bir internet kullanımına kaldığınız yerden bütün hızıyla devam edebilirsiniz. Çok gezen ve tatile çıkmayı düşünen kullanıcılar için oldukça ideal bir paket olma özelliğine sahip. Bu paketi ilk satın alanlar Fatura kesim tarihine kaç gün varsa ona göre internet yüklenir ve faturası da kullandığı gün kadar yansır.  Nasıl Yapılır ?; örneğin 75 gb olan bir paketi almak isteyen aboneler DATA 75GB yazıp 2200’a SMS gönderebilir, veya Online İşlemler’den dilerse 532 ya da 0532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak süper hızlı internet paketlerinden faydalanabilirler.

Daha Fazla Bilgi;

  • Bu internet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Paketlerden Bireysel faturalı data hattı sahibi olan müşteriler faydalanabileceklerdir.
  • Paketlerde devir etme özelliği bulunmamaktadır.
  • Hat kısıtlandığında internet kullanımı’da kısıtlanır.
  • Paketin devreye girdiğine dair Sms geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Nasıl iptal edilir ? ; iptal etmek için müşteri hizmetleri ile görüşme yapmanız gerekmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap