Bedava İnternet Paketi

Turkcell BiP Bi Ara 16 GB Bedava internet Kampanyası

11.10.2017
Turkcell BiP Bi Ara 16 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell BiP Bi Ara Bedava internet kampanyası hemen kazanmaya başla. BiP Arama yap bedava internet kazan kampanyasını bugün ele alacağız. Bu yazımız aracılığı ile ücretsiz internet kazanacağınıza emin olun. Şuanda sayfamızın bağlantısını arkadaşlarınızla paylaşıp onları da haberdar edebilirsiniz. Böylece sizin sayenizde onlarda 1 ay geçerli bedava internetten faydalanabilirler. Bu kampanyadan Faturalı ve Faturasız hat sahipleri belirtilen adımları gerçekleştirdiğinde promosyondan faydalanabilirler. Bu kampanyayı ben kullandım sizlerde yararlanın diye paylaşmak istedim. Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları yararlanacaktır. Bu kampanyayı kullanıp bitirdikten sonra Turkcell Bedava internet isimli sayfayı da ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sms yolu ile yapılmıyor. Hattınızı farklı bir hatta yönlendirdiğinizde bu kampanyanın geçerli olmadığını da eklemek isterim.

Turkclel, BiP uygulamasının lansmanını yıllardır yapıyor. Uygulamanın kullanımını arttırmak için bu defa mükemmel bir kampanya düzenledi. Bu promosyon sayesinde bip uygulamasını kullanmayanlar dahi telefonuna indiriyor. Çünkü belirtilen aşamaları geçtiğiniz zaman en fazla 16 gb bedava internet kazanabiliyorsunuz. BiP Turkcell’in mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama uygulamasıdır. Bu uygulama bayramlarda ve özel günlerde hediyeler veriyor. Diğer operatörlerle rekabet içerisinde olan Turkcell fiyat bakımından pahallı denilse de hediyeleri ile farkını ortaya koyuyor. Sürekli yaptığı kampanyalarla da kullananların internet paketi bitmeden hediyeyi veriyor. Aşağıdaki yöntemleri yaparak toplamda 16 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BiP Bir Ara Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Bi’ Ara Haftalık 1 GB bedava internet için: BiP üzerinden 5 farklı kişiye mesaj gönderen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı günden itibaren 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye edilir.
 • Bi’ Ara Haftalık 2 GB bedava internet: BiP uygulamasından 2 farklı kişiyi arayan müşterilere, paket aktif hale geldiği tarihten itibaren 1 hafta geçerli 2GB internet ücretsiz verilir.
 • Turkcell Bi’ Ara Aylık 1 GB hediye: Uygulamadan 5 farklı kişiyi arayan abonelere, paket aktivasyonu olduğu günden itibaren 1 ay geçerli 1GB internet promosyonu hediye edilir.
 • Turkcell yeni Bi’ Ara Aylık 2 GB: Cihazını da BiP uygulamanızdan 10 farklı kişiyi arayın, paket aktşf hake geldiği zaman 1 ay kullanabileceğiniz 2 GB internet hediye.
 • BiP Bi’ Ara Aylık 10 GB: Hemen BiP uygulamasına giriş yapın ve 30 farklı kişiyi arayın, paket tanımlama işlemi yapıldığı tarihten itibaren 1 ay geçerli 10 GB internet size özel hediye. Bi’ Ara Aylık 10 GB hediyesi 200.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. İlk 200.000 kişi arasında değilseniz; 30 farklı kişiyi arayan aradığınızda, 1 ay geçerli 5 GB internet içeriği olan Bi’ Ara Aylık 5 GB hediye olarak verilir.
 • 04 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Yukarıda detaylı anlatımda nasıl yapacağınız anlatıldı. Daha önceki ve ilerleyen sürede de güncel kampanyaların paylaşılacağı sayfayı ziyaret etmenizi öneririm. Sende şimdi Turkcell Bedava internet isimli kategoriye giriş yapıp en son çıkan güncel hediyelere ulaşabilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Barış dedi ki:

  bişey sorcam arayınca açması zorunlumu acaba?

  1. Admin dedi ki:

   Tabi ki aramaya cevap verilmesi ve bir kaç saniye açık kalması yeterli. Yanıtlanmayan aramalar sayılmıyor.

 2. Nuri Can Gür dedi ki:

  Admin ben dün yaptım gelmedi, gelirmi acaba.

  1. Admin dedi ki:

   Belirtildiği gibi aramaları yaptıysanız hediyeniz gelecektir. Bazen geç tanımlamalar oluyor. Eğer uzun süre hediyeniz gelmezse müşteri temsilcisini arayıp sorunu bildirebilirsiniz.

 3. burak dedi ki:

  ben 28 kişiyi aradım ama açmadılar 30 a tamamlasam gelirmi yoksa hepsinin açmasımı gerekiyor

  1. Admin dedi ki:

   04 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. bilgisi verildi zaten, Süresi dolan kampanyaya katılım yapamazsınız. Diğer kampanyaları deneyin.

 4. Azat dedi ki:

  5 farkli kisiye mesaj attim olmadi

  1. Admin dedi ki:

   Olmaması çok normal, çünkü süresi dolmuş bir kampanya bu, yukarıda da yazdığı gibi 04 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap