Bedava İnternet Paketi

Turkcell BiP Hadi Bilgi Yarışması Para Ödüllü Oyun

11.09.2018
Turkcell BiP Hadi Bilgi Yarışması Para Ödüllü Oyun

Turkcell BiP Hadi Bilgi Yarışması, BiP uygulaması üzerinden uzun süredir hizmette olan bu yarışma hakkında da bazı detaylar paylaşalım. BiP Uygulamasında yer alan Hadi Bilgi Yarışması ile hem bilgini ölç hemde sorulara doğru cevaplar vererek gerçek para ödülü kazan. BiP uygulamasını genelde mesajlaşma arama ve hediye internet almakta kullanıyoruz. Bu kez uygulama yardımı ile resmi olarak nasıl para kazanılır bunun bilgisini paylaşacağız. Eğer sizin yinede data hakkına ihtiyacınız varsa Turkcell Bedava internet sayfasına bir bakın derim.

Turkcell BiP Hadi Bilgi Yarışması Gerçek Para ödülü

Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Turkcell bir ilke daha imza attı. Mobil uygulama üzerinde bir ilk olan canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması ‘Hadi’ ile bilginle para kazanma fırsatını elde edebilirsin.  Türkiye’nin tamamen yerli ve milli mesajlaşma ve yaşam platformu BiP’teki ‘Hadi Bilgi Yarışması’ kanalını takip edip, bilginizle hem eğlenin hem de para kazanın.

Mobil akıllı telefonlardan oynanabilen, canlı yayında para ödüllü bilgi yarışması fikri ve düşüncesiyle yola çıkan Vipme, BiP’in stratejik iş ortağı olarak ‘Hadi Bilgi Yarışması’ ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Tv ekranına bakıp kendiyle yarışmaktan sıkılanlar, ödülsüz uygulama sorularını yanıtlayanlar, artık diledikleri yerden mobil cihazlarıyla yarışıp, para ödüllerinin sahibi olabilecek.

Hadi bilgi yarışmasında rakiplerinle yarış büyük para ödülünü sen kazan !

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması

Turkcell Hadi Yarışması

BiP üzerinden oynayabileceğin Hadi uygulaması için, Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP’in esnek ve gelişmiş yetenekleriyle keşfet kategorisinde yer alan Hadi Bilgi Yarışması kanalı açıldı. Yaklaşık 1 milyon takipçisi bulunan bu servis üzerinden BiP’lilere yarışmaya ait en son bilgiler iletilir aynı zamanda her hafta BiP uygulamasından Hadi Bilgi Yarışması’nda kullanabilecekleri ‘Joker’ hakkı (ekstra can hakkı) ve yarışmada sorulacak sorularla ilgili bazı ipuçları verilmekte.

Şimdiye kadar yapılan yarışmalar sonucunda 165 bin TL’nin üzerinde ödül kazananlara dağıtıldı. Hadi’de en fazla katılım ise 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla bir rekor niteliğinde oldu. Yarışmanın sunuculuğunu Merve Toy ve Müge Boz yapıyor.

Turkcell BiP Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Oynanır ?

Genel kültür ve bilgisine güvenen BiP kullanıcıları, Hadi Bilgi Yarışması kanalından ‘Joker’ hakkını ve ipucunu alarak, Hadi kanalında bir adım önde yarışma fırsatına sahip oluyorlar. Hadi Bilgi Yarışması’nda kazanma şansını artırmak için BiP’li olmanız yeterli.

  • BiP uygulaması üzerinden Hadi yazarak ilgili kanalı takip edebilirsiniz.
  • Yarışmalara katılıp sizlerde gerçek para ödüllerini kazanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap