Bedava İnternet Paketi

Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Paketi 2017

09.03.2017
Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Paketi 2017

Turkcell, BiP Kullan Kazan Kampanyası ile sizlerde kazanacaksınız. Kampanya dolu bu fırsatı kaçırmayın. Bip uygulamasının kullanımını arttırmak açısından verilecek bu ücretsiz internete sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz. Faturalı ve Hazır kart müşterilerinin katılabileceği bu hediye internet bir çok kişinin 7 gün boyunca işini görecek. Evet bip haftalık bedava internet paketi tam 7 gün boyunca kullanılabilir. Bununla birlikte Turkcell bedava internet paketinin gece kullanma veya belirli bir sayı ile sınırlı gibi kuralları da bulunmuyor. Sende interneti bol tüketiyorsan ve ek internet paketlerine ücret ödemek istemiyorsan bu kampanya tam sana göre.

Hepimiz zaten hali hazırda akıllı cihazlar kullanıyoruz. Bu cihazda operatörünüzün mesajlaşma uygulaması olan BiP’i kullanın sizde hediye internetin keyfini çıkarın. Kampanya için aylık katılım yapacak kişi sayı sınırı 900.000 olarak belirlenmiştir. Örneğin bu ay kampanyaya katılım için belirtilen işlemleri yaptınız fakat hediye internet gelmediyse, gelecek ay başlangıcında bu işlemi tekrar yaparak ücretsiz haftalık internet paketi sahibi olabilirsin. Hediyelerin kullanım hakkı, hediye paketin hattınıza tanımlandığına dair sms bilgilendirmesi yapıldığı gün başlar ve 7 gün sürer. Bir hafta süresi içinde kullanmamış olduğunuz internet kalan miktarı tamamen silinir. Kampanyadan her ay faydalanabilirsiniz. Turkcell’in yaptığı açıklamada her müşteri 31 günlük süre içinde bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir. Buda demek oluyor ki bu ay hediye interneti aldıysanız gelecek ayın başında da bu işlemi yapıp yeniden bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Bip Haftalık 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Akıllı cihazınıza öncelikle BiP uygulamasını yüklemeniz ve giriş yapmanız gerekiyor.
  • Bu uygulama üzerinden 5 gün boyunca üst üste 10 mesaj gönderin, göndereceğiniz mesajlar boş dahi olabilir.
  • Toplamda 50 adet mesaj göndermiş olacaksınız. 5 Günlük sürede bu işlemi yaptığınızda sistemler tarafından hattınıza 1 gb haftalık bedava internet paketi atılır.
  • Paket hattınıza tanımlandıktan sonra kıs SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Gelen sms’in ardından kullanmaya başlayınız.
  • Verilen hediye internet paketi sadece Türkiye sınırları içinde geçerli olacaktır.
  • Hediye internet bittikten sonra kullanmaya devam ederseniz tarife internetinden düşüm sağlanır veya internetiniz yoksa aşım yaparsınız.
  • Hediye internet her 1 hat için ayda sadece 1 defa yapılabilmektedir.
  • Hediye internet ticari amaçla kullanılamaz, kullanan kişilerin hatları ile alakalı gerekli işlemler yapılır. (Hat kapama, iptal etme gibi..)

Bu uygulamaya Google Play Store ve App Store üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Turkcell Bedava internet veren uygulamalar arasında ilk sırada yer alan bu kampanyada yaş sınırı yok. Dileyen bütün bireysel hat müşterileri faydalanabilirler. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak bu faydayı kaçırmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap