Bedava İnternet Paketi

Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Kampanyası

20.02.2017
Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Kampanyası 2017

Turkcell bip uygulaması aracılığı ile müşterilerine hediyeler dağıtmaya kaldığı yerden devam ediyor. Peki siz bunu bilmiyor muydunuz ? O zaman bu yazımız sizleri bilgilendirmek için birebir olacaktır. Günümüzde başımızın belası olan internet kampanyalarını sizin için derleyip. Anlatımını daha basite indirerek yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bir çok kişinin aradığı Turkcell bedava internet hediyelerine de ilk sayfamızdan ulaştınız. Şimdi sıra yeni kampanyalar paylaşmaya geldi.  13 Şubat 2017 günü başlayıp ve 28 Şubat 2017 tarihinde sona erecek olan bu hediye dolu paketlerden hemen sende faydalan. Bu kampanya diğer içerikler gibi yine bip kullanan Faturalı ve Faturasız Hazır Kart sahiplerinin kullanımına açık. Kullanacak kişi ile alakalı 250.000 adet ile sınırlıdır bilgisi resmi sayfada yer almakta. Acele et limit dolmadan sende kullan.

Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Müşteriler hediyelerini BiP uygulamasında yer alan Keşfet alanı altındaki Hediye Dünyası menüsünden diledikleri Turkcell’li numarayı ve kişiye özel mesajları seçerek hemen hediye yollamaya başlayabilirler. Hediye gönderilen numaraya hediye internet bildirimi SMS ya da BiP uygulaması üzerinden bildirim olarak gönderilir. Sürpriz hediyeyi hemen açıp kullanmak isteyen kullanıcı Hediye Dünyası menüsüne giriş yapıp hediye yazar ve hediye interneti hemen hattına tanımlanır. Bu kampanya ile sadece Turkcell’li kullanıcılar birbirlerine bedava internet gönderebilirler. Kampanyadan faydalanacak olan müşterilerden ücret istenmediği için yine yüzümüzü güldüren bir içerik olmuş.

Eğer hala BiP uygulamasına sahip değilseniz Google Play Store veya AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Fırsatlarla dolu kampanyalara Bip aracılığı ile sahip olun. Bu kampanyadan sadece 3 lü paket kullanıcıları faydalanabilir. Data paketi kullanan ve Kurumsal müşteriler bu içerikten faydalanamayacaklar. Hediye göndermek isteyen aboneler ise maksimum 20 adet arkadaşına hediye gönderebilir. Ayrıca bu paketin ek bir özelliği de her bir arkadaşınıza sadece 1 defa hediye gönderebilirsiniz. Yani bu hediye yollama işleminden herkes 1 defa faydalanabilecek. Kampanya ile verilecek olan içerikler devir etmez veya durma özelliğine sahip değillerdir. Yurt dışında kullanıma uygun olmayan bu hediye farklı arkadaşlara transfer edilemez. Ayrıca verilecek olan içerikte kullanmadığınız internet hakları süresi dolunca kendini iptal eder ve ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Turkcell BiP Bedava İnternet Paketi

Bip uygulamasında sürekli bu tür şeyler oluyor. Peki sen bu kampanyaları sürekli takip edebiliyor musun. Operatör sayfaları genelde karmaşık düzene sahip web sayfalar oluyor. Bizler bu karmaşıklığı önlemek adına daha sade bir anlatım ile sizlerin işine yarayacak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Şimdi sende Turkcell bedava internet isimli yazımıza giriş yapıp 10’larca GB hediye alabilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap