Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası 2019

25.08.2019
Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası 2019

Her yöne rahat rahat konuşmak hemen herkesin ihtiyacı haline geldi günümüzde. Operatörler bu ihtiyacı karşılamak için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyorlar. En mantıklı kampanyalardan bir tanesi “Turkcell Her Yöne 1000 DK Bip Kampanyası” sayesinde en uygun fiyata en fazla konuşma paketinin keyfini yaşayabilirsiniz. Hemde ayda sadece 10 TL gibi bir fayatlandırma ile.

Bu sayede kendinize en uygun paketi aldıktan sonra +10 TL karşılığında “1000 DK Her Yöne Ücretsiz Konuşma” sayesinde ister sabit hatları ister cebi arayabilirsiniz. İşte kampanyanın detayları ve yapmanız gerekenler:

BiP Her Yöne 1000 Dakika Kampanyası

Turkcell’in başlattığı kampanya ile yine Turkcell’in yerli imkanlarla geliştirdiği popüler iletişim uygulaması Bip’te geçerli 1.000 DK her yöne konuşmak için yapmanız gerekenler şu şekilde:

  • BiP Her Yöne 1000DK paketinden tüm Turkcell aktif bireysel, kurumsal data ve ses müşterileri 30.08.2019tarihine kadar satın yararlanabilecektir. (Son satın alma tarihi 30 Eylül 2019’dur)
  • BiP uygulaması üzerinden yapılan aramalarda tüketilen internet kullanımları pakete dahil değildir.
  • Bip Her Yöne 1000 DK paketi 30 gün boyunca geçerlidir. İptal edilmediği sürece otomatik olarak son kampanya tarihine kadar yenilenir.
  • Kullanılmayan DK hakları sonraki aya devretmez.
  • Bip uygulamasında geçerli 1000 DK konuşma paketi 1 ay içerisinde 1 kere satın alınabilir.
  • Paket kapsamında verilen ses paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Paketin kullanılması başvuru SMS’inden sonra gönderilecek bilgilendirme SMS’i ile birlikte başlar.
  • Paket kapsamında hediye edilen konuşma hakları sadece bireysel kullanım için olup ticari amaçlı kullanılamaz. 3. şahıslara devri söz konusu değildir.

BiP Her Yöne 1000 Dakika Nasıl Yapılır?

Sms yolu ile, Turkcell Mağazalarından veya Turkcell Müşteri Hizmetleri hattından paketi satın alabilirsiniz.

BiP 1000DK yaz 2200’a göndererek hemen kampanyaya dahil olabilirsin. Başvuru SMS’i ücretsizdir.

Ayrıca Turkcell Mağazalarına giderek veya “532” ve “0532 532 0000” müşteri hizmetlerini arayarak kampanyayı satın alabilirsin!

turkcell.com.tr

Kampanyayı iptal etmek istiyorsanız: IPTAL BIP 1000DK yazarak 2200’a göndermeniz yeterlidir. İptalden sonra kalan DK hakları dönem sonuna kadar kullanabilmeniz için geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap