Bedava İnternet Paketi

Turkcell BiP Kullan S9 Kazanma Şansını Kaçırma

09.08.2018

Turkcell’liler BiP kullanıp S9 kazanma fırsatını kaçırmıyor, Kampanyaya katılmak için sende hemen BiP kullan

Turkcell BiP Kullan S9 Kazanma Şansını Kaçırma

Turkcell, BiP uygulamasını kullanan Samsung S9 kazanma fırsatına dahil ol. Turkcell’in mesajlaşma ve arama uygulaması olan BiP bir çok lansman ile müşterilerin kullanımına sunuldu. Çoğumuz WhatsApp gibi uygulamalar kullanıyoruz fakat BiP uygulamasının da kullanıcısı oldukça fazla. Toplu gurup görüşmeleri, sesli ve normal mesajlaşma, görüntülü ve sesli arama gibi bir çok özelliği kendi içinde barındıran uygulama milyonlarca mobil cihaz kullanıcısının telefonunda yer edinmeyi başarmış durumda. Çoğu zaman hediye kampanyaları BiP uygulaması üzerinden müşterilerine sunan GSM operatörü bu sayede uygulamayı kullanan kişi sayısını bir hayli arttırdı. Bu uygulama sayesinde alabileceğiniz hediyeleri ve diğer yeni kampanyaları kontrol ederek 2 gb ve daha fazla internet kazanın. Bu kampanyaları kontrol etmek için Turkcell Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.

BiP Kullan S9 Kazan

Faturalı hat ve faturasız mobil hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler. 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında BiP’ten gönderilen mesajlar, yapılan sesli ve görüntülü görüşmeler sayesinde 50 Samsung S9 kazanma şansını kaçırmayın. Yapacağınız görüşmeleri BiP uygulamasından yapın sizlerde bu çekilişe kolayca dahil olun. Kampanya ile verilecek cihaz 50 adet olduğundan dolayı kazanma şansı da artıyor.

Turkcell Bip Kullan Samsung Galaxy S9 Kazan Kampanyası

Bahsi geçen kampanyada; 01.07.2018 (SAAT: 00.01)– 30.09.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Turkcell BİP uygulamasının tanıtımını ve kullanımını arttırmak amacıyla katılımcılar, akıllı telefonları üzerinden BİP uygulamasını ücretsiz yükleyip, Bip uygulaması üzerinden yapılan her işlem için günlük (mesaj gönderimi için 1 çekiliş hakkı, arama için 1 çekiliş hakkı, görüntülü görüşme için 1 çekiliş hakkı ) toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

  • Kampanyadan BiP kullanan Turkcell aboneleri yararlanabilir.
  • Eğer uygulamayı kullanmıyorsanız App Store veya Google Play Store’dan cihazınıza yükleyebilirsiniz.
  • Kampanya detayları için resmi siteden Kampanyalar kategorisine giriş yapıp kontrol edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap