Bedava İnternet Paketi

Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi

Turkcell’in Blu Tv uygulaması için özel çıkardığı ek internet paketidir. Aylık ücreti 5 TL’dir.

Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi

Turkcell ve Blu TV iş birliği ile ilk defa bir ek internet paketi çıkarıldı. Bu internet paketi ile Blu TV’de üyeliğiniz varsa dizileri dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz. İnternet paketinin amacı Blu TV kullanıldığında tarife internetinden değilde, satın alınan ek 2 GB internet paketinden düşüm yaşanması. Bildiğiniz gibi internet dizileri son zamanlarda oldukça popüler bir hal aldı, çok iyi iş çıkardıklarını da belirtmek isterim. Sıfır Bir (01 Adana) Youtube dizisi’de artık Blu Tv de yayınlanmakta. Youtube’da milyonlarca izleyicisi olan bu dizinin bir çok sıkı takipçisi Blu Tv üyeliği oluşturup dizinin yeni sezon bölümlerini de takip etmekte. Blu TV 2 GB Data Kampanyası katılım süresi kısıtlı olan bir kampanya. Eğer dizileri Blu Tv’den takip ediyorsanız ve internetiniz yeterli gelmiyorsa bu ek internet paketini satın alabilirsiniz. Bir çok kişinin takip ettiği sürekli 1 GB ila 2 GB hediye internet veren uygulamalar ve 16 GB’a kadar hediye fırsatlar için Turkcell Bedava internet başlığına bakabilirsiniz.

Blu Tv Nedir ?

BLUTV NEDİR?, NASIL KULLANILIR? BluTV,  aslında Dsmart-Blu’nun yeni adı diyebiliriz. Yayın hayatına Blu TV olarak devam eden, Doğan TV’nin uzun süredir hizmet veren ve çok konuşulan uygulamalarından biridir. BluTV ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, bir çok farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız olarak izleyebilirsiniz. Bilgisayardan veya mobil uygulamalarından bağlantı sağlamak mümkündür. Çevrim içi olarak ücretli video servisi olarak yayınına devam eden  BluTV, yeni lansmanına özel olarak ilk ay üyeliğinden herhangi bir ücret talep etmemekte. Üyelik sağlarken ücretli satın almak için banka kartı, kredi kartı ile ödeme yapıp üyelik satın alabilirsiniz.

Turkcell Blu TV 2 GB internet Paketi Özellikleri

 1. Blu Tv uygulamasında geçerlidir.
 2.  Blutv Uygulamasında kullanabileceğiniz 2 GB internet 5 TL’dir.
 3. Faturalı ve Faturasız hat sahipleri ek 5 TL karşılığında satın alabilirler.
 4. Fiyatlara Kdv ve Ötv  ücretleri de dahildir.
 5. Yurt içinde geçerlidir, transfer edilmez, devretme veya durma özelliği de yoktur.

Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli.
 • Kampanyalı sunulan paketi Turkcell satış noktalarından, 532’yi arayarak, SMS ile ve Hesabım Uygulamasın’dan satın alabilirsiniz.
 • Satın almak için BLU TV 2GB yaz 2200‘a gönder.
 • Nasıl iptal edilir ? 
  IPTAL BLU TV 2GB yazıp 2200’a gönderin paketiniz iptal olacaktır.
 • Gelecek olan onay mesajının ardından kullanmayı unutmayın.

Blu Tv uygulamasını kullanan bir Turkcel müşterisiyseniz bu ek internet paketinden faydalanabilirsiniz. Paketi iptal etmediğiniz taktirde yenileneceğinden dolayı, dilediğiniz zaman iptal mesajını gönderip iptal edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap