Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bol 3 GB İnternet Paketi

23.10.2016
Turkcell Bol 3 GB İnternet Paketi

Diğer operatörler gibi Turkcell’de hattını taşıyanlara özel paketler çıkarıyor. Bu tarifeler genel anlamda internet konusunda bol içeriğe sahip olarak sunuluyor. Çünkü herkes çok iyi biliyor ki ucuz internet içeriği hangi operatörde ise o hattın kullanıldığını. Bu durumu kendi lehine çevirmek için bir çok adım atılmakta. Bunlara son olarak Turkcell Hazır Kart Bol 3 GB tarifesi çıktı, bu tarifeye hattını taşıyanlar veya yeni hat alan kullanıcılar kolayca sahip olabilir. İçeriğe bakacak olursak faturasız hat kullanıcıları için oldukça ideal bir paket diyebilirim.

Paket içeriğinde Turkcell internet dışında dakika ve sms eklemeyi de unutmamış, paket içeriğinde arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz 750 dakika, 1000 adet her yöne sms ve tam 3 gb internet içeriğini sadece 34 tl’ye alabiliyorsunuz. Paket tanıtımı ise şu şekilde; Gsm Numarasını Turkcell’e taşıyarak ya da yeni bir hat alıp bireysel Hazır Kart’a (Faturasız) gelen kullanıcılar için çok avantajlı yeni bir tarifemiz var! Her yöne 750 dakika, 3 GB, 1000 SMS ve sadece BiP kullanımlarında geçerli bedava 1 GB internet içeren Bol 3 GB Paketi’ni sizde çok seveceksiniz. Detaylı bilgi vermek gerekirse;  Bol 3 GB Paketi’nden, sadece son 3 ay yani 90 gün içerisinde numarasını taşıyan veya yeni bir sim kart alarak Turkcell Hazır Kart’a gelenler ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olan aboneler yararlanabilir. 6 Ekim 2016 tarihi ile paket içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımlarında geçerli 5 GB bedava internet içeriği eklenmiştir. 5 GB internetiniz bittikten sonra size herhangi bir ücret yansımaz, 1 kpbs hız ile yavaş adil kullanım devam edecektir.

Şimdi paket’e nasıl katılım gerçekleşir bunu söyleyelim, katılım işlemini birden fazla yöntem ile gerçekleştirebiliyorsunuz.  Öncelikle numaranızı bulunduğunuz operatörden Turkcell Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekiyor. Ardından paketi satın almak için BOL 3GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz veya Turkcell cep merkezleri aracılığı ile paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Peki bu paket kullanımı yurt dışı kullanımlarında geçerli olur mu ? tabi ki hayır. Paket sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerli olacaktır, Yurt dışında kullanım ve Yurt dışı aramalarında ek paket almanız gerekiyor. Size verilen Turkcell Faturasız Tarifesi dahilindeki içerikler farklı bir kullanıcıya transfer edilemez ve ticari gelir için kullanılamaz eğer kullanılırsa yasal işlem başlatılacaktır.

Bu arada Turkcell tarafından sizler için özel hediye internet kampanyaları bulunmakta. Sizlerde bu kampanyalardan haberdar olmak için Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli makalemizi okuyup promosyonlara kolayca sahip olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap