Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz Tarife ve Kampanyaları

17.03.2018

Bursa ve Bursa sevdalıları için Turkcell Bursa Mobile Kampanyası, Yeşil Beyazlı takıma destek vermek isteyen Bursalıların seçtiği hizmet. Sende numaran 0516 16 ile başlasın istiyorsan, Hemen Bursa Mobile bir hat al!

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz Tarife ve Kampanyaları

Turkcell, Bursa Mobile Yeşil Beyaz kampanyası ile Bursalılara özel yepyeni fırsatları görücüye çıkardı. Daha öncesinde 61Cell ile bir çok abonenin hattında yazan Turkcell ibaresi değişmişti, bunun yerine 61Cell gelmişti. Yeni bir kampanya türü olduğundan birden fazla kampanyadan da BursaMobile Yeşil Beyaz kullanan aboneler faydalanabilecek. Bursa Mobile kampanyası ile 32 GB internet bulunan pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede bursa mobile kullananlar bol internet ve servis içeriğinden de faydalanmış oluyor. Belirttiğimiz gibi Bursa Mobile kullanıcıları hediye içeriklerden de yararlanabilecekler. Mevcut abone ve yeni müşterilerin faydalanabileceği hediye içerikleri Turkcell Bedava internet konumuzda sürekli güncel bir şekilde sizler için paylaşmaktayız. Paylaşılan hediye bilgilerini okuyup, belirtilen işlemleri gerçekleştirerek yıl boyu toplamda 50 GB’a kadar hediye internet alabilirsiniz.

Siz de isterseniz hemen Bursa Mobile’a gelerek 0516 16 ile başlayan hattınızı alıp hem Yeşil Beyaz paketler ile takımınıza destek olabilir hem de zengin Turkcell dijital servislerinin yanında maç biletinden imzalı formaya kadar yüzlerce hediyeyi kazanma şansına sahip olabilirsiniz.


Bursa Mobile Yeşil Beyaz Paketleri (Tarifeleri)

Yeşil Beyazlı takımın destekçileri için 5 adet faturalı tarife seçim hakkı bulunmaktadır. Bu tarifeler arasında internet, dakika ve sms bakımından size en uygununu seçip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz 2 GB Paketi

İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz 2 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 500 DK + 1000 SMS yıllık abonelik yapıldığında 30 TL, aylık abonelik yapıldığında ise 50 TL’dir.

Bursa Mobile ailesine size en yakın Turkcell bayilerinden 0516’lı hat alarak hemen katılabilirsiniz. Mevcutta 0516’lı hat sahibiyseniz YESILBEYAZ 2GB yazıp 2200‘a ücretsiz mesaj göndererek yıllık abonelik kampanyasına katılabilirsiniz.

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz 4 GB Tarifesi

Turkcell Bursa Mobile’dan Bursalılara ve Bursa’ya gönül verenlere özel zengin servis ve içerikle dolu Yeşil Beyaz Faturalı paketler arasında en fazla ilgi görecek tarife. İçerisinde 4 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 750 DK + 1000 SMS bulunduran paket yıllık abonelik yapıldığında 45 TL, aylık abonelik yapıldığında ise 65 TL’dir.

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz 8 GB Tarifesi

Bol internet kullanan Bursalılar için 8 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS fiyatı aylık abonelik yapıldığında 95 TL, yıllık kampanya yapıldığında ise 75 TL’dir.

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Paketi

Ben bol internet kullanırım diyen Bursa sevdalıları için 16 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 2000 DK + 1000 SMS yıllık abonelik fiyatı 105 TL’dir.

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz 32 GB Platinum Paketi

İnternet bakımından ihtiyacınızı karşılayacak bir paket, 32 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 2000 DK + 1000 SMS yıllık abonelik fiyatı 145 TL’dir.


Kampanyalara aylık kampanya yapılamamaktadır, Aylık olarak abonelik sağlandığında indirimsiz fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bu bilgi yukarıda bulunan bütün paketler için geçerlidir. Eğer indirim almak istiyorsanız yıllık abonelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yıllık abonelik yaptığınızda seçeceğiniz paket için 20 TL indirim yapılır.

Turkcell Bursa Mobile Yeşil Beyaz Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bursa Mobile ayın 16’sı kampanyası ile Bursa Mobile’liler her ayın 16’sında BIP uygulaması üzerinden sorulacak sorulara doğru yanıt verdiğinde, hediye internet kazanıyor.
  • Yeşil Beyaz BiP Kampanyası Yeşil Beyaz paketlerine özel BiP Kampanyası ile hediye internet sahibi olun.
  • Kampanya ile beraber kullanabileceğiniz ücretsiz servisler ve bu servisler için geçerli olan bedava internet paketlerini müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
  • Bu hattı kullananlar mevcut Turkcell abonelerinin faydalanabileceği fırsatlardan da yararlanabilmektedir.
  • Tarife ve tarife ile beraber verilen içerikler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap