Bedava İnternet Paketi

Turkcell Çağrı Merkezi 1 GB Bedava internet Kampanyası

13.05.2017
Turkcell Çağrı Merkezi 1 GB Bedava internet Kampanyası

Faturalı Hat – Cepten İnternet kampanyalarına bir yenisi de çok kısa bir süre önce eklendi. Platinum abonelere her zaman farklı olduğunu ve özel müşteriler olduğunu hissettiren Turkcell, bu memnuniyete yeni bir tanesini daha ekledi. Platinum Çağrı Merkezi Memnuniyet Kampanyası ile aboneler çağrı merkezini aradıklarında ve belirlenen süre içerisinde ulaşamadığında hediye alıyor. Bir çoğumuzun dert yakındığı Müşteri Hizmetlerine bağlanamama ve hatta aşırı derecede bekleme problemine güzel bir çözüm bulan Turkcell Faturalı Platinum abonelerinin özel aboneler olduğunu bir kez daha kanıtlamış oluyor. Fatura kesim tarihlerinde veya normal bir gün içerisinde Çağrı Merkezini aradığınızda bazen bekleme durumları gerçekleşebiliyor. Sizi bekletirken memnuniyetinizi yitirmemek adına Turkcell bedava internet içeriği ile bekleme durumunuzu bir nevi telafi etmeyi planlıyor. Herkesin mağduriyetini gideren GSM operatörünün bu kampanyası umarım diğer operatörler tarafından da örnek alınır.

Genelde Çağrı Merkezi arandığında abonelere bekleme sırası veya süresi belirtilerek hatların yoğun olduğu beyan edilir. Fakat bir çok abone ilk önce kendi hattı üzerinden işlem yapılmasını istediği ve bekleyecek kadar vakti olmadığı için hızlı görüşme yapmak istiyor. Fakat çağrı merkezlerinde çalışan Müşteri Temsilcilerinin hepsi aynı anda anlık çağrı aldığında aramalar yoğunlaşmış oluyor. Böylece bekleme sürenizde buna bağlı olarak artıyor. Platinum abonelerine daha kalitebi bir hizmet verebilmek adına Çağrı Merkezi arandığında anlık görüşmeler sağlanmasına olanak sunuluyor. Fakat bazen Platinum paketleri kullanan aboneler de hatların yoğun olması durumunda biraz gecikmeli olacak şekilde yardım alabiliyorlar. Bu sorunu bir nevi kampanyaya çeviren Turkcell hatta 2 dakika ve üzeri bekleyen abonelerine 1 gb aylık ücretsiz internet paketi tanımlıyor. Tanımlanan paket hiç bir şekilde faturanıza ek ücret olarak yansımıyor. Fakat bu paket dışı yapmış olduğunuz veya yapacağınız kullanımlarda faturanıza paketinizin internet aşım ücretleri yansır.

Platinum Çağrı Merkezi Memnuniyet Kampanyası 1 GB Bedava internet nasıl yapılır ?

  • Bireysel veya Kurumsal faturalı Platinum aboneleri Platinum Çağrı Merkezi’ni arayıp 2 dakika ve daha fazla süre beklemelerine rağmen çağrı sonunda müşteri temsilcisi ile görüşme yapamadığında, aradıkları ilgili hatta aylık ücretsiz 1 GB internet hakkı yüklenir.
  • Kampanyadan faydalanmak için aradığınız hattın Platinum paket kullanması gerekir.
  • 1 hat ayda sadece 1 defa yararlanabilir.
  • Kampanya koşulunu sağlayan Platinum hat sahiplerine otomatik olarak internet tanımlanır.
  • Platinum Kulübü’ne üye olan bireysel ve kurumsal faturalı hat kullanıcıları yararlanabilirler.
  • Bedava 1 GB paket sadece yurtiçinde kullanılabilir.
  • Kampanya 10 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Beklemediğiniz aramalarınız için hediye internet tanımlanmaz.

Zaten çok az sayıda bekleme yaşayan abonelerin işine yarayacak bir kampanya. Platinum müşterisi her daim ayrıcalıklıdır. Beklemenizi fırsata dönüştüren kampanya yukarıda da belirtildiği gibi gerekli koşullar sağlandığında otomatik olarak hattınıza yüklenir. Bu kampanyadan Platinum paket kullanmayan Faturalı müşteriler yararlanamaz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap