Bedava İnternet Paketi

Turkcell Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

17.01.2019
Turkcell Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Öncelikle bu tarife faturalı bir tarifedir. 18 GB internet, her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS/MMS içeren Platinum 18 GB Tarifesinde. Üstelik bu tarifeyle size özel Platinum hizmeti de yer almaktadır. Turkcell Çalışanlarının yakınları bu kampanyadan yararlanabilecekler. Tarifenin kampanyalı fiyatı aylık 76 TL’dir. Turkcell bu defa çalışanların yakınlarının yararlanabileceği bir tarife çıkarmıştır.

Tarifeniz siz başvuru yaptıktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olacaktır. Eğer mevcutta kullandığınız paket için başvuru yaptıysanız anlık olarak indirim başlar. Fatura kesiminden sonra paketinizin başladığı ile alakalı bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza gelecektir.

Kampanyalar aracılığı ile hediye almak için Turkcell Bedava internet kategorisindeki bilgileri kullanıp hediye GB sahibi olabilirsiniz.

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Tarifesi

Tarifeden yalnızca şifresi olan Turkcell Çalışan Yakınları yararlanabilirler. Kampanyanın cayma bedeli yoktur. Tarife kapsamındaki Yurt içi her yöne dakikanız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerli olacaktır. Yurt dışını ararken yurt dışına SMS gönderirken veya yurt dışında yapacağınız kullanımda avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Paketiniz bittikçe yenisi tanımlanır.

Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Turkcel çalışanı CALISAN yazıp 2200’a gönderip, şifreyi aldıktan sonra, çalışan yakını ise kendi cihazından CALISAN18GB yazarak 2200‘a göndermelidir.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim ?

  • Paketiniz siz başvuru yaptıktan sonraki ilk fatura kesiminizde aktif olur. Eğer mevcutta kullanmış olduğunuz paket için başvurduysanız anlık olarak indirim başlayacaktır. Faturanız kesildikten hemen sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilecektir.
  • Hazır Kart’tan faturalı tarifeye geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan ya da yeni faturalı hat alan aboneler ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen yararlanmaya başlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hmza dedi ki:

    Şahane

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap