Bedava İnternet Paketi

Turkcell Dakika, Sms ve internet Paketi Sorgulama

07.03.2017
Turkcell Dakika, Sms ve internet Paketi Sorgulama

Turkcell Kalan Kullanımları Sorgulama Nasıl Yapılır ?. Turkcell’de müşteriler paketlerini kolayca sorgulayabiliyorlar. Paketimde kalan dakika, sms ve internet miktarlarını ne kadar kullandığımı ve ne kadar kaldığını nasıl öğrenebilirim? Turkcell internet sorgulaması nasıl yapılır, Ne kadar internetim kaldığını nasıl öğrenebilirim ? Bu ve buna benzer sorularınızı karşılamak için paket sorgulaması nasıl yapılır bu konuya değinmek istiyorum. Bir çoğumuz bu işlemi bilsek de hattını yeni taşıyanlar, yaşlı büyüklerimiz paket sorgulamasının nasıl yapıldığını halen bilmiyor. Ki genelde aşımlardan dolayı da yüksek faturalar geliyor. En çok aşım yapılan paket ise her zaman internet oluyor. Halen sınırsız internet paketi bulunmadığından ve bedava inernet kullanmakta zor olduğundan paketlerimizi sürekli kontrol altında tutmamız gerekiyor.

Turkcell Paket Nasıl Sorgulanır – Önemi Nedir ?

Paket sorgulama adımlarını aşağıda sırası ile belirttik. Peki paket sorogulamanın önemi nedir ? Paketi sorgulamanızın önemi, faturalı veya hazır kart kullanın hiç fark etmez. Dakika, sms veya internet içeriklerinizden biri bittiğinde kullanmaya devam ederseniz aşım yaparsınız. Aşım yaptığınızda ise daha fazla ücret ödersiniz. Örnek verecek olursak 100 mb internet aşımı bazen 1 gb lık ek internet paketine denk gelmektedir. Umarım ne söylemek istediğimi anlamışsınızdır.

Turkcell Dakika Nasıl Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Turkcell Kaç dakika kaldığını öğrenmek oldukça kolay. Yapmanız gereken bütün paketlerin kontrolünü yapabildiğiniz Hesabım uygulamasına giriş yapıp, Hat Özetim menüsüne giriş yapıp kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun yanında  KALAN yazıp 2200’a sms göndererek gelecek olan sms’ten de kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Sms Nasıl Sorgulanır ?

Turkcell Sms sorgulama işlemini eğer bir akıllı cihaz kullanıyorsanız Hesabım uygulamasında yer alan Hat Özetim kategorisinden kontrol edebilirsiniz. Veya Sms göndererek de öğrenmek mümkün.  KALAN yazıp 2200’a mesaj gönder kaç adet sms kaldığını kolayca öğren.

Turkcell internet Sorgulama  Nasıl Yapılır ?

Turkcell.com.tr üst kısmında yer alan “Hesabım” sayfasına Turkcell şifreniz ile  giriş yapmalısınız. Açılan yeni sayfada bulunan sol tarafta “Hat Özetim” bölümünden tarifeniz veya paketinizde kalan bütün kullanımlarınız gibi ne kadar internet kaldığını görebilirsiniz. İkinci bir yöntem olarak KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek, veya telefonunuzdan *100#’​yi tuşlayarak veya 0532 757 2222​’yi arayarak müşteri hizmetlerinden de bu bilgileri edinebilirisniz. Ama bütün müşteriler için en avantajlısı eğer akıllı bir cihaz kullanıyorsanız HESABIM uygulamasını yükleyin. Buradan bütün kullanımlarınıza tek tık ile ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap