Bedava İnternet Paketi

Turkcell Data Fırsat 6 GB Bedava İnternet

25.01.2017
Turkcell Data Fırsat 6 GB Bedava İnternet

Turkcell data hatlarını da unutmadı, kampanyalarına bir yenisini ekleyip data hatları ile faturalı hatta geçen aboneleri için de kaçırılmayacak bir fırsat sundu. Sayfamız bildiğiniz gibi bedava internet ile alakalı konular paylaşmakta bu da tam o konulardan biri olacak. Eğer hali hazırda Turkcell Data (İnternet) hattı kullanıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. 2017 yılının bu tür kampanyalara ev sahipliği yapacağını az çok tahmin edebiliyorduk, şimdi Turkcell Data hattınızın kampanya süresi dolduysa ve hattınızla ne yapacağınızı bilmiyorsanız Faturalı hatta geçiş yaptığınız taktirde 3 ay 2 gb bedava internet paketi verilecektir. Bu kampanya ile birlikte toplamda 6 gb ücretsiz internet almış olacaksınız, bu kampanya da sizlerin interneti daha rahat kullanmanıza olanak sağlamış olacak.

Kampanya yukarıda belirtildiği gibi sadece faturalı hatlar için geçerli olacaktır ve hazır kart (faturasız) aboneler bu fırsattan faydalanamayacaklar. Turkcell in bu kampanya ile alakalı yaptığı açıklama şu şekilde;  Şimdi sizde hemen data hattınız ile faturalıya geçiş yaparak kontratlı bilgisayardan internet paketlerinden herhangi birini seçin, ilk 3 ay boyunca hediye 2GB bilgisayardan interneti paketinizi ister tabletinizde ister modeminizle doya doya kullanmaya başlayın.

 Daha Fazla Bilgi;
  • Verilecek olan içerik tamamıyla Ücretsizdir.
  • Kampanya 3 ay boyunca aylık 2GB bilgisayardan internet hediyesi verecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Paket aşımı bulunmamaktadır. Paket bittiğinde aboneler satın almış oldukları kontratlı bilgisayardan internet paketlerini kullanmaya devam eder.
  • Bu kampanyadan yalnızca son 3 ay içerisinde data hattı ile Faturalıya geçiş yapmış olan aboneler faydalanabilecektir.
  • Verilecek olan hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyaya katılacak abone sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
  • Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanyadan her bir müşteri sadece 1 defa yararlanabilecektir.

Katılım için uygun kriterlere sahip olan aboneler 2222’ye DATA FIRSAT yazıp gönderdiklerinde kampanyaya katılmış olacaklardır. Başvuru için gönderdiğiniz sms’ten dolayı ücret yansımaz. Kampanya ile verilen hediyeleriniz bittikten sonra Turkcell tarafından otomatik olarak sms yoluyla bilgilendirilirsiniz. Kampanyadan kalan internet miktarını öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır, ne kadar içerik kaldığına dair bilgilendirme sms yoluyla tarafınıza iletilecektir. Eğer kampanyayı iptal etmek isterseniz  IPTAL DATA FIRSAT yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanyadan daha detaylı bilgi almak için Turkcell Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Turkcell Bilgisayardan Bedava İnternet paketleri ile sosyal medya daha eğlenceli.

Bunun yanında Turkcell Aboneleri için Yeni kampanyaları barındıran Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli konudan en yeni faturalı ve faturasız hat hediyelerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanında en alt kısımda bulunan kayan menüler sayesinde kendi operatörünüz veya diğer operatörlerin kampanyalarına ulaşmak oldukça kolay.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap