Bedava İnternet Paketi

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet – Ramazan Hediyesi 2018

19.05.2018

Turkcell Ramazan Hediyesi 2018, Dergilik Uygulaması 1 GB Bedava internet kampanyasıyla ücretsiz internet alabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet – Ramazan Hediyesi 2018

Turkcell, Ramazanın başlangıcı ile abonelerine hediye internet alabilecekleri kampanyalar hakkında bilgiler paylaştı. Ramazana özel kampanyalar dışında uygulama tanıtımları için hediye internet veriyor. Turkcell aboneleri tarife aldıklarında paketlerinin içinde Dergilik özelliğinin de olduğunu fark etmiştir. Paketlerine ek Dergilik uygulamasında geçerli hediye internet paketleri de verilmekte. Bu defa ise bu uygulamayı kullanacak olan abonelerine günlük kullanımlarında geçerli yurt içi 1 GB bedava internet hediye ediyor. Bu hediye aslında Ramazan’a özel bir kampanya değil, fakat bu tarihte çıktığı için ve ramazanda da data paketlerine ihtiyaç duyulduğundan ramazan kampanyası gibi düşünebiliriz. Dergilik uygulamasını binlerce kişi cihazında aktif bir şekilde kullanmakta. Türkiye’nin en büyük GSM operatörü müşterileri dilediği zaman Turkcell Bedava internet sayfasına giriş yapıp diğer hediyeler arasında uygun olduklarını alabilir.

Dergilik Uygulaması

Dergilik uygulaması ile gazete, dergi ve benzeri bir çok içeriğe ulaşabileceğiniz bir platformdur. Uygulamayı Android ve ios telefonlarınıza cihazınızın mağazasından kolayca yükleyebilirsiniz. Dergilik uygulamasıyla; moda, spor; dekorasyon, mutfak; yaşam, eğlence, iş dünyasından hobilere popüler bir çok dergiye ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan yalnızca bireysel Turkcell aboneleri kampanya dönemi boyunca 1 defa yararlanabilecektir. Bu fırsattan faydalanmak için son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapılması gerekir. Son bir yıl içinde uygulamaya kampanya tarihi öncesinde giriş yapan aboneler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya sadece yurt içinde geçerli internet hakkı vermektedir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı aboneler katılabilirler. Kampanyada verilen hediyeye sahip olmak için Dergilik servisine abone olma koşulu bulunmamaktadır. Bu fırsattan bağımsız, tarifeleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş kişisel Turkcell müşterileri, paketlerine ek olarak herhangi bir ücret ödemeksizin Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi yükleyip okuyabilir.

Turkcell Dergilik Yükle 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Sms ile başvuru yapılmamaktadır.
  • Kişisel aboneler (faturasız ve faturalı) kampanyadan yararlanabilmektedir. Kampanyaya internet ve kurumsal hatlar katılamaz.
  • Haftalık 1 GB mobil cepten internet hediyesi verilmektedir.
  • Hediyeyi almak için Dergilik uygulamasını yükleyip ücretsiz giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına giriş yapmayan abonelere hediye tanımlanır.
  • Hediyenizi gelecek onay mesajından sonra kullanın.

Not: Ramazana özel kampanya değildir.

Hediye internet 1 hafta boyunca ücretsizdir. Transfer edilmez ve ticari amaçlarla kullanılamaz. Hediye internet haftalık süresi bittiğinde otomatik silinir ve tekrar etmez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap