Bedava İnternet Paketi

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Kampanyası

13.02.2018

Turkcell Dergilik Uygulamasını kullan kazan. Haftalık 2 GB internet için sizlerde Dergilik Uygulamasını yükleyin ve kayıt olun.

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, den son zamanların en çok kullanılan ve müşterilerini mutlu eden kampanyalardan olan Dergilik’ten Hediye 2GB Kampanyası ile sizlerde 2 GB interneti hemen alabilirsiniz. Alacağınız internet tamamen promosyon olduğu için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Uzun süredir BiP ve Hesabım uygulamasından müşterilerine hediyeler veren Turkcell, bu defa da Dergilik Uygulaması ile abonelerine 2 GB bedava internet vermekte. Dergilik uygulaması bildiğiniz gibi bir çok dergiyi okuyup takip edebileceğiniz bir uygulama. Uygulamayı Android ve İos cihazlara yükleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha öncesinde de belirttiğimiz gibi bir çok kampanyayı Turkcell Bedava internet başlığı altında bulabilirsiniz.  Dergilik kampanyası Turkcell resmi sayfasında Kategori: Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet Kampanyaları bölümünde yer alıyor, isterseniz kampanya bilgilerine oradan da ulaşabilirsiniz.

Dergilik uygulamasında popüler gazeteler ve en popüler dergilere kolayca erişebilirsiniz. Turkcell’de bir çok tarife Dergilik Uygulaması için bedava internet içeriyor. Mevcut tarife dışında 5 GB internet Dergillik kullanımı için mevcut. Sizin de tarifenizde Dergilik’de geçerli bedava internet olup olmadığını Hesabım uygulamasında yer alan kalan kullanımlardan kontrol edebilirsiniz.


İnternetiniz bittiyse ve ek bir internet paketi almak istemiyorsanız bu fırsat tam size göre. Alacağınız hediye ile sosyal medya hesapları ve diğer internet sayfalarında dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Dergilik 2 GB Bedava internet paketi Haftalıktır ve 7 günlük süresi dolduktan sonra otomatik iptal olan bir kampanyadır. Bu sayede iptali için ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Hediye alacağınız interneti dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Abone katılım sayısı ile alakalı herhangi bir sınırlama yoktur.

 

Turkcell Dergilik 2 GB Haftalık Bedava internet

Kampanyaya katılım 30 Mart tarihine kadar geçerlidir. Bütün müşteriler 1 defa faydalanabilir, süresi dolmadan hemen bu fırsatı kullanmanızı tavsiye ederim. Bildiğiniz gibi ek internet paketleri genelde pahallı olurlar, Turkcell sürekli hediye internet verdiğinden dolayı müşterileri ek internet paketlerine ücret ödemek zorunda kalmıyor. Yaptığı kampanyalar ile diğer GSM operatörlerinden daha farklı bir hizmet anlayışına sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Abonelerine verdiği önem, hizmet kalitesi, şebeke ve paket içerikleri bakımından farklı operatörlerdeki aboneleri de bünyesine katmayı başardı.

Turkcell Dergilik 2 GB Hediye internet Nasıl Yapılır ?

  • Katılımlar 30 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Başvurular SMS ile alınmamaktadır.
  • Dergilik uygulamasını yükleyip ücretsiz giriş yapmanız yeterlidir. Uygulamayı yüklemek için Google Play ve App Store’dan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir.
  • Mesaj ile bilgilendirme geldikten sonra hediye interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya döneminden daha önce uygulamayı indirmiş kişiler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Üst kısımda belirtilmiş olan adımları gerçekleştirip hemen sizde bu fırsatı kullanın. Sosyal paylaşım hesaplarınız’dan ve Whatsap’tan bu sayfanın bağlantısını arkadaşlarınıza göndererek onları da haberdar edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap