Bedava İnternet Paketi

Turkcell Dergilik Bedava internet Paketi Hediye

19.05.2017
Turkcell Dergilik Bedava internet Paketi Hediye

Turkcell bütün servislerine önem ve kullanımını arttırmak için elinden geleni yapan operatörlerden biri. Diğer operatörlerde normal kullanım kontrolleri ve avantaj uygulamaları bulunurken, Turkcell’de bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız uygulamalar yer alıyor. Bunlar arasında en çok kullanılanlar BiP ve Hesabım uygulaması olarak biliniyor. Turkcell’de aboneler bir tarifeye katıldığında bu tarife ile beraber verilen ek faydalar da bulunmakta. Bu faydalar, internetten harcamayan Fizy, +TV, BiP ve Dergilik hizmetidir. Tabi ki bütün paketlerde bu özellik yer almayabilir. Sizlerde resmi sayfadan veya müşteri hizmetlerinden hangi servisleri ücretsiz olarak kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Dergilik uygulaması diğer uygulamalara göre daha az kullanılan bir servis. Kullanımı arttırmak amacı ile yeni yapılan Turkcell Bedava internet faydası ile kullanıcı sayısını yükseltmek planlanıyor. Hesabım uygulamasından bir çok kişi hediyesini almıştır. Peki Dergilik uygulamasının Hediye internet verdiğinden haberiniz var mıydı ?

Turkcell Dergilik Bedava internet paketi ile sizlerde mobil internetin tadını çıkarabilirsiniz. Peki bu dergilik nedir ? Dergilik Google Play veya App Store’dan kolayca yükleyebileceğiniz bir uygulamadır. Ve buradan dilediğiniz dergiye ulaşabilirsiniz. Yaptığı açıklamada Cihazı ve SIM kartı uygun olan Turkcell müşterileri Hesabım uygulamasından katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazandıkları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi indirdiklerinde sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklarını duyurdu. Bu kampanya sayesinde eğer ilk kampanyada internet kazanamadıysanız ikinci bir kampanya şansınız oluyor. Kampanya ile verilecek internetin yurt içinde kullanılabileceğini hatırlatmakta fayda var.

Turkcell Dergilik Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Hesabım uygulamasından Salla Kazan kampanyasına katılan aboneler , Dergilik uygulamasından dergi indirerek yeni bir hediye sahibi olabilir.
 • Dergilik Uygulamasını Uygulama mağazanızdan kolayca yükleyebilirsiniz.
 • Salla Kazan kampanyasından faydalanmayan aboneler yararlanamaz.
 • Dergilik uygulamasından mobil internet, konuşma ve BiP dakikaları kazanırsınız.
 • Bütün işlemleri yaptıktan sonra size gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra hediyenizi rahatça kullanın.
 • Bu kampanyadan ayda sadece bir defa yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısında bir sınır bulunmuyor.
 • Kampanyaya katıldıktan sonra iptal etmek isterseniz Cep Merkezine gidip veya Çağrı Merkezini arayarak iptal edebilirsiniz.
 • Kampanyadan Faturalı ve Faturasız (Hazır Kart) kullanıcıları yararlanabilecekler.
 • Kampanyaya katılım SMS ile gerçekleşmemektedir.
 • Ayrıca bu fırsat 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Bu yeni kampanya ile yine Turkcell aboneleri bir adım önde oluyor. Operatörünüzün yaptığı hediye içerikler için herhangi bir ücret ödemediğiniz gibi, uygun olduğunuz bütün kampanyalara da katılabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyadan bu ay zaten kullandıysanız alt kısımdaki kampanyalara göz atabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap