Bedava İnternet Paketi

Turkcell Dergilik Kullananlar Her Ay Bedava internet Kazanıyor

20.09.2018
Turkcell Dergilik Kullananlar Her Ay Bedava internet Kazanıyor

Turkcell Dergilik Uygulamasını aktif kullananlar her ay hediye olarak mobil internet, konuşma ve BiP dakikalarından birini kazanıyor. Kampanyanın en güzel yanı ise bütün aboneler yararlanabiliyor, faturalı veya faturasız ayrımı yapılmamış. İnternetin bu denli önemli olduğu bu dönemlerde bu tür kampanyalar milyonlarca abonenin işine yarıyor. Fakat bir çok kişi Gsm operatörünün yapığı kampanyalardan haberdar değil. Bu kampanyalar her yıl yapılıyor, kampanya olduğundan tamamen ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Sizinde internetiniz yeterli gelmiyorsa bu kampanyaya katılmayı unutmayın.

Turkcell’in 10 GB’a kadar verdiği hediyeler için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz. En yeni mobil internet kampanyalarına böylece kolayca ulaşın.

Turkcell Dergilik Kampanyası

Turkcell müşterileri Hesabım uygulamasından katıldıkları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak birde, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirdikleri taktirde sürpriz ikinci bir hediye kazanırlar. Kampanyadan 30 günde 1 defa yararlanılabilmektedir. Kampanya şartlarını yerine getirdikten sonra size gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz.

Hesabım uygulamasını telefonuna yükleyip Salla Kazan Kampanyası’na katılan Turkcell aboneleri, kazanacakları hediyeye ek olarak, Dergilik uygulamasından da böylece hediye kazanmış olurlar. Tarifesine Dergilik servisi eklenmiş olan Turkcell aboneleri, Dergilik uygulamasındaki bütün dergileri/gazeteleri** tarifelerine ek ücret ödemeden indirip okuyabilir.

Ek olarak, bu mobil hat kullanıcılarının dergi indirmek ve okumak için kullanacakları mobil internet paketi de tarifelerine eklenmiş Dergilik 5 GB mobil internet paketinden düşer. Kampanya 04 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediyeleri için Bedava internet sayfasına bakıp en yeni fırsatları kontrol edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap