Bedava İnternet Paketi

Turkcell Dergilik Uygulaması 1 GB Bedava internet

01.12.2017

Turkcell Dergilik’ten Hediye 1GB Kampanyası. Haftalık ücretsiz internet paketine sahip olmak için hemen sende kampanyaya katılabilirsin.

Turkcell Dergilik Uygulaması 1 GB Bedava internet

Turkcell, Dergilik’ten Hediye 1 GB Kampanyası ile haftalık ücretsiz internet sahibi olmak çok kolay. Kampanyadan Mevcut faturalı ve faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Bu kampanya için çok uzun bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca bazı kampanyalar gibi yaş sınırlaması veya katılım sınırlaması da bulunmamakta. İnterneti bitip ücretsiz data paketi arayanlara ilaç gibi gelecek bir paket. Sayfaya ilk defa giriş yapıyorsanız veya diğer kampanyalara göz atmadıysanız onlardan da yararlanmanızı öneririm. Böylece bir çok kampanyadan faydalanıp ek paket ücreti ödemeden internet alabilirsiniz.

Turkcell, Dergilik Bedava internet kampanyası Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet kategorisinde yer almakta. Eğer yukarıda belirttiğimiz gibi 10 GB’a kadar hediye için Turkcell Bedava internet isimli başlığa giriş yapabilirsiniz. Böylece sürekli güncellenen konu altında size uygun kampanyaları kullanabilirsiniz. Paylaşılan bir çok kampanyanın hızı da mevcut internet paketleri ile aynıdır. Turkcell müşterilerinin özel hissetmesi için şık kampanyalar düzenlemekte. Bu kampanyaları arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Turkcell Dergilik Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Turkcell’lilerin dergileri ve gazeteleri tek tıkla cep telefonunda! Tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık  hediyesi bulunan müşteriler, uygulamadan dergi ve gazeteleri yükleyip gündemi yakından takip edebilirler. Bu uygulamayı Google Play ve App Store uygulama mağazalarından cihazınıza yükleyebilirsiniz. Dergilik uygulamasında modadan, spora; dekorasyondan yemek ve mutfağa; eğlenceden yaşama, iş dünyasından hobilere popüler yüzlerce dergi ve gazete yer almaktadır!

Kampanya Genel Bilgileri;

 1. Devretme özelliği yoktur.
 2. Hediye bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanıma başlanabilir.
 3. Kampanya içeriği 7 günlük 1 gb ücretsiz internettir.
 4. Hediye olduğu için iptal edilmez. Süresi dolunca otomatik silinir.
 5. Kampanyaya katılacak olan abonelere dair herhangi bir sayı sınırı bulunmamakta.
 6. Hediye haftalık 1 GB cepten mobil internet paketi bittiğinde müşteriler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Dergilik Uygulaması Haftalık 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir. Süresi dolmadan faydalanmanız önerilir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Dergilik uygulamasını yükleyip, uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.
 • Ardından kısa bir süre içerisinde hediye internet gelecektir.
 • Müşteriler hatları üzerinden kampanya süresi boyunca bu fırsattan 1 defa faydalanabilirler.
 • Not; Kampanyadan hediye kazanabilmek için kampanya dönemi içinde uygulamayı yükleyip, giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Dergilik uygulamasından hem birbirinden eğlenceli içerikler edinin, hemde hediye 1 gb internete sahip olun. 2017 – 2019 yılı aralığında sürecek olan bu kampanya bütün bireysel aktif hat sahipleri için geçerlidir. Hatları kısıtlı olan müşteriler kampanya tanımlansa dahi kısıtlama olduğu için kullanamayacaklardır. Ek internet paketine ücret ödemek istemiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Güncel kampanyalara ulaşmak için Turkcell Bedava internet 2018 bilgilendirme konusuna göz atın. Alt kısımdaki sosyal butonları kullanarak beğenip paylaşın arkadaşlarınızı da haberdar edin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap