Bedava İnternet Paketi

Turkcell Emocanlar Efsane İnternet Kampanyası

12.01.2017
Turkcell Emocanlar Efsane İnternet Kampanyası

Operatörler arasında bir dev olarak görülen Turkcell’in yeni kampanya yüzü Emocanlar oldu. Peki Bu Emocanlar nedir ? Turkcell Selocanlar, ve buna benzer bir çok kampanya yüzü çıkarmıştı. Fakat Emocanlar yarıdmı ile tarife seçmek eskisinden daha eğlenceli ve kolay bir hal aldı. Tv reklamlarında sürekli karşımıza çıkan Turkcell Emocanlar’la bütün müşterilerine hitap etmeyi düşünen Turkcell düşüncesinde yanılmayıp hedeflediği kitleye de ulaşmış durumda. Birbirinden eğlenceli ve sevimli Emocanlar’la sizler ne zaman tanışmayı düşünüyorsunuz ? Biliyorsunuz ki reklamlarda 6 adet karakter tipine sahip Emocan ailesi karakteri bulunuyor. Turkcell burada herkesin aynı olmadığını ima etmiş olacak ki başarmış durumda. Öyle de değil mi zaten bazılarımız internet çok kullanırken hatta bedava internet kampanyalarını 4 gözle beklerken bazı kullanıcılar dakika ihtiyacı duyuyor bazı kullanıcılar ise sms ihtiyacı çekmekte. Ki bu 3 gurubun dışında bütün bir tarife özelliklerinin hepsine ihtiyaç duyan kullanıcılar da bulunuyor.turkcell-emocanlar

Paket seçiminizi Emocanlar’ın yardımı ile daha kolay yapabilirsiniz. Tukcell, Emocan ailesinin gelişi ile birlikte oldukça fazla müşterinin yüzü gülmeye başladı. Hatta Emocanlar ile Hesabım uygulamasında birbirinden farklı hediyeler veriliyor. Turkcell Hesabım Uygulamasına giriş yapıp Salla Kazan menüsüne giriş yaparak bir çok bedava internet paketi , sms ve dakika kampanyasından hemen sizlerde faydalanabilirsiniz. Unutmayın bu karakterlerin tek amacı Turkcell abonelerine en uygun ve işe yarar tarifeyi seçmekte yardımcı olmak. Şimdi biraz Emocanlar Nedir, Ne işe Yarar ? bunlara göz atalım.

Turkcell Emocanlar Nelerdir ? – Kimlerdir ?

  • Racon Emocan’ın en kızgın duruşlu karakterimiz fakat bu duruşunun altında oldukça sevimli ve tatlı bir kişilik yatıyor. Ve bazı oyunları oynamayı da oldukça çok seviyor bunlar Bilardo, Tavla ve benzeri. Tam bir mahalle abisi görünümüne sahip. Spor yapmayı seviyor, işin garip yanı tek yaptığı mahallede maç yapmak. Benim karakterimi özetlemiş diyebilirim.
  • Şimdi  Sefa Emocan’a biraz göz atalım, Keyfine en düşkün karakter diyebilirim. Yemek yemeyi, abur cubur ile internette vakit geçirmeyi çok seviyor. En yakın arkadaşı internet olan sefa Turkcell Bedava İnternet isimli yazımızı sürekli takip edip hediye internetlere göz atıyor.
  • Hadi şimdi sırada Zeki Emocan var, en mantıklı düşünen, ve hesap tutan. Cimri gibi görünen ama sürekli en iyisini ve kalitelisini seçmekten ödün göstermeyen Zeki’de sizi yansıtıyorsa neden seçmeyesiniz ki ?
  • Organik Emocan la tanışalım. Adından da anlaşılabileceği gibi bu karakterimiz tamamen doğallıktan yana. Doğada yürümeyi, ağaçları seven, insanlara saygı duyan ve araba seslerinden uzak durmayı seçen Organik Emocan sizleri de unutmadı.
  • Şimdi ise Pamuk Emocan’a merhaba diyelim. kötülükten haberi dahi olmayan, iyilik yapmayı seven en iyi dostumuz oldu. Grubun en sevimli karakteri olan Pamuk Emocan her daim karşılıksız sizin iyiliğinizi düşünür.
  •  Tıstıs. Tıstıs, her daim tereddütlü ve endişeli yapıya sahip olan bir karakter. Fakat tabiki köşesine çekilip oturmuyor bir sorun yaşadığında hemen onu çözme odaklı çalışmalara başlıyor ve problemlere karşı hep iddaalı duruşunu kaybetmiyor. Ne kadar ürkek olursa olsun arkadaşlarına satış yapmaz ve arkadaş canlısı olmaya devam eder.

Açıklamaları gördünüz şimdi Emocanlar ile gelen Turkcell Salal Kazan Bedava İnternet kampanyası isimli yazımıza göz atarak sizlerde Emocanlar’ın ilk hediyesini alabilirsiniz. Diğer bütün kampanyalara bakmak için Turkcell Bedava İnternet paketi isimli makalemizi sakın kaçkırma.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap