Bedava İnternet Paketi

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet Kampanyası

13.10.2018
Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet Kampanyası

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası ile 2 kat daha fazla internet kullanabileceksiniz. Enflasyonla mücadelede gsm operatörleri arasında ilk adımı Turkcell attı. SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal faturasız ve faturalı ses yada data hattına sahip aboneler  kampanyadan 13 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında faydalanabilirler. Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığı taktirde SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enflasyon kampanyası dışında diğer hediye paketleri de görmek için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edip güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Yukarıdaki Whatsapp Butonunu kullanıp bu haberi sevdiklerinle hemen paylaş !

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Faturalı hat ve Faturasız hat kullanan Turkcell müşterilerini sevindiren haber Enflasyonla mücadele kampanyası adı altında geldi. Böyle bir kampanya açıkçası beklenmiyordu. Fakat Turkcell yine Türk halkının yanında olduğunu göstermek için, bu zor günlerde abonelerine hediye 2 kat internet vererek desteğini gösteriyor.

Enflasyonla Mücadele Bedava internet Paketi

Kampanyaya katılım yapan faturalı abonelere kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi internet paketi faydası kadar data paketi ve paketlerinin içeriğindeki Turkcell uygulamalarında geçerli dijital servislerin data faydası kadar dijital servis internet faydası hediye edilecektir. 30 günlük hediyeler 13- 31 Ekim tarihleri arasında katılım sağlanmışsa eğer, Kasım ve Aralık aylarında olmak üzere 2 defa, 1-30 Kasım tarihleri arasında katılım sağlanmışsa Aralık ayında olmak üzere 1 defa her hediyenin bitiş tarihinde yenilenecek. Faturalı müşteriler için; hediye internet faydaları kampanyaya katılım sağlandığı andaki ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilecektir.

Ön ödemeli aboneler BiP uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hattına tanımlı paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları paketlerin internet içerik miktarı kadar internet ve Turkcell uygulamalarında geçerli dijital servis internet hakkı, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecek. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir. Hediye internet faydaları kampanyaya katılım sağlandığı andaki ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilecektir.

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal faturasız ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattına sahip aboneler kampanyadan 13 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında faydalanabilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” kanalına üye olmanız gerekir.
  • Halihazırda 4.5G aboneliği kapalı olan aboneler Enflasyonla Mücadele Kampanyası’na katıldıklarında 4.5G aboneliğini otomatik olarak başlatılır.
  • Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanyaya BiP uygulaması üzerinden kolayca katılabilirsiniz.
  • Daha fazla hediye internet için Turkcell Bedava internet konusundaki hediye kampanyalarını takip et.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bahadır dedi ki:

    Böylece Turkcell bir kez daha farkını göstermiş olur. Teşekkürler Turkcell , teşekkürler bedava internet paketi.com

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap