Bedava İnternet Paketi

Turkcell Engel Tanımayanlar – Engelli Kampanyaları

18.02.2017
Turkcell Engel Tanımayanlar – Engelli Kampanyaları

Turkcell Engel Tanımayanlar – Engelli Tarifeleri Kampanyaları

Turkcell bir defa daha kalitesini gözler önüne serdi. Diğer operatörlerde olduğu gibi Engelli tarifeleri artık Turkcell’de yenilendi. Yenilenen Engel Tanımayan Paketleri ile sizlerde doya doya internet kullanıp arama yapabilirsiniz. Yaptığı açıklamada Turkcell olarak Engel Tanımayanların hayatlarına sihirli bir dokunuş yapıp onlara destek olmak adına çalışıyoruz açıklaması ile hizmete başladı. Şimdi sizlerde Engel Tanımayanlar ile Turkcell’in siz özel müşterileri için hazırladığı hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Engelli abonelerine, Engel Tanımayanlar olarak hizmet veriyor. Onların engel tanımadıkları düşüncesiyle sadece bu müşterilere özel hizmetler veriliyor. Sadece paket hizmeti ile kalmayan operatör bir çok uygulaması ile görme engellilere işitsel yardımlarda bulunacak programları da geliştirmiş durumda. Kampanya sadece Faturalı hatlar için geçerli değil faturasız hat sahipleri de Faturasız Hazır Kart Engelli Paketleri ile kullanıma hemen başlayabilirler.

Turkcell Faturalı Engel Tanımayan Paketleri

  • Engel Tanımayan Hepsi 1GB 1000 dakika 1000 sms ve 1GB internet paketi ile ayda sadece 25 TL ödeyin.
  • Engel Tanımayan Hepsi 5GB 1000 dakika, 1000sms, 5GB internet ve bunun yanında 12 ay boyunca bedava akıllı fatura hizmeti için sadece 45 TL ödersiniz.
  • Faturalı Destek Mesajlaşma  10 MB internet,  Turkcelllilerle 10000 sms, her yöne 100 sms, her yöne 100 mms, ve 100 dakika görüntülü konuşma hizmetine ayda sadece 10 TL ödeyerek sahip olun.
  • Faturalı Destek İnternet  bu paket ile aylık 2 GB internete sadece 10 TL’ye satın alabilirsiniz.
  • Faturalı Destek Konuşma Turkcell içi 1500 dakika, diğer operatörler ile 500 dakika ve 10 MB internet faydasına ayda 20 TL ödeyip kullanmaya başlayın.

mevcutta şimdilik bu paketler bulunuyor. Tabi ki ilerleyen sürede engelli vatandaşların yaşamlarını ve iletişimlerini kolaylaştırmak amacı ile daha farklı tarifeler de sunulacaktır. Daha çok Turkcell Engelli internet Paketleri ile alakalı gelişmelerin takipçisi olacağız.

Turkcell (Engelli) Hazır Kart Tarifeleri

Faturasız Destek Tarifesi Paketleri; 

  • KONUŞMA PAKETİ : 20 TL’ye 1 ay geçerli Turkcell’lilerle 1.500 DK, her yöne 500 DK. 10 MB internet kullanın.
  • MESAJLAŞMA PAKETİ : 10 TL karşılığında 30 gün süresince geçerli olacak  Turkcell’lilerle 10.000 SMS, her yöne 1.000 SMS, her yöne 100 MMS, Turkcell’lilerle 100 DK görüntülü konuşma ve 10 MB internet hediye!
  • HEPSİ PAKETİ : 30 TL’ye 30 gün boyunca geçerli Turkcell’lilerle 1.500 DK, her yöne 500 DK, Turkcell’lilerle 10.000 SMS, her yöne 1.000 SMS, her yöne 100 MMS, 250 MB internet.
  • İNTERNET PAKETİ: Yine Hazır Kart kullanıcıları da10 TL’ye 1 Ay geçerli 2 GB internet sahibi olabilirler.

Ve tabi ki bireysel hat kullanan Engelli aboneler sayfamızdaki Turkcell Bedava internet faydalarına sahip olabilirler. Engelsiz bir dünya için Türkiye el ele.

Turkcell Engelliler ADSL ve Fiber İnternet Kampanyaları

25 Mbps 5GB kotası olan fiber internet engellilere özel ayda sadece 24 TL karşılığında, 25 Mbps 10GB kotası bulunan internet tarifesi ise engellilere özel ayda sadece 29 TL ve  son olarak 25 Mbps limitsiz internet kullanmak isteyen engelli müşteriler bu pakete sadece aylık 44 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Hızı 8 Mbps’ye kadar 6GB kotalı olan yalın ev interneti Engel Tanımayan aboneler için ayda 25 TL iken  16 Mbps’ye kadar hıza sahip olan 6 GB kullanma kotası bulunan yalın internet engelliler için ayda sadece tek fiyat 26 TL olarak sunuldu. Sınırsız ev interneti ücreti ise Engel Tanımayan aboneler için sadece 44 TL’den ücretlendirilir..ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap