Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

22.03.2017
Turkcell Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Turkcell Fatura Sorgulama nasıl yapılır ?, Turkcell Fatura ödeme nasıl yapılır? sorusunun yanıtı aslında oldukça basittir. Bu işlemleri kolaylaştırmak için Turkcell müşterilerine bir çok kolaylığı hali hazırda sağlamış durumda. Turkcell Faturalı Hat müşterileri için Turkcell fatura nasıl ödenir ve nereden sorgulanır gibi bilgilerin bir kaç adımını anlatacağız. Turkcell’de fatura sorgulama işleminin 3 farklı yöntemi bulunmaktadır. Eğer sizlerde fatura borcunuzu öğrenmek için müşteri hizmetlerinden yararlanmak yerine daha kolay bir yöntem arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hızlı ve kolay adımlarla fatura borcunuzu öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Eğer internetiniz yoksa ve hesabım uygulamasından kontrol edemiyorsanız Turkcell bedava internet kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Turkcell Fatura Detay Sorgulama

Turkcell Güncel Fatura Sorgulama işlemi içi Hesabım uygulamasından bedava dakika, sms ve internet sorguladığınız gibi güncel faturanızın veya kesilen faturanızın ne kadar olduğuna bakabilirsiniz. Turkcell Güncel Fatura Öğrenme işlemini ayrıca Müşteri Hizmetlerinden de kolayca öğrenebiliyorsunuz fakat bu uygulama üzerinden daha hızlı ve basit adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Turkcell resmi sayfasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak’ta görebilirsiniz. Buradan görmek isteyenler sayfaya giriş yaptıktan sonra Hesabım seçeneğine tıklayıp, faturalar menüsüne giriş yapmalıdır. Daha sonrasında ise Güncel faturanızı buradan kontrol edebilirsiniz.

Turkcell SMS ile Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Turkcell Fatura Sorgulama SMS servisi ile mesja yoluyla faturanız size gelsin. Faturam ne kadar gelecek diye merak eden ve faturası konusunda küçük aşımlar sağlayıp endişe duyanlar için sms ile bilgi öğrenmek’te çok kolay. Akıllı bir cihaza sahip değilseniz veya internetinizi tamamen tükettiyseniz FATURA yazıp 2200 sms göndererek fatura bilginizi sms ile cebinize isteyebilirsiniz. Faturanıza ait detayları almak isterseniz FATURA DETAY yazıp yine 2200‘a kısa sms göndermeniz yeterlidir. Fakat bu sorgulama için 99 krş ücret faturanıza yansıyacaktır.

Turkcell Fatura Ödeme Nasıl Yapılır ?

Turkcell müşterileri genelde internetten fatura ödeme işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Bu işlemi dilerseniz operatörünüze veya bankanıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Veya otomatik ödeme talimatına gerek kalmadan faturanız çıktığında bankanız aracılığı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Ayrıca Hesabım uygulamasına giriş yapıp Faturalarım menüsünden’de ödeme imkanınız bulunuyor. Elden ödeme yapmayı seçen müşterilerin ise Cep Merkezlerinden ödeme işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tabi ki bu işlemin en kolay yolu otomatik ödeme yöntemidir. Son işlem olarak’ta Müşteri Hizmetlerini aradığınız’da IVR sisteminde sizlere fatura ödeme seçeneği’de sunulmaktadır. Buradan bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap