Bedava İnternet Paketi

Turkcell Faturalı 7 Tarifesi – 7 GB internet

07.12.2018
Turkcell Faturalı 7 Tarifesi – 7 GB internet

Turkcell yeni abonelerine önem verdiği gibi mevcut aboneleri için de kampanyalar düzenlemekte. Mevcut faturalı abonelerin faydalanabileceği bu kampanya Faturali 7 Paket ile her yöne 500 dk, 1000 SMS ve 7 GB internet uygun fiyat ve Turkcell kalitesiyle sizleri bekliyor. Kampanyalı bu tarifeden Tüm bireysel, faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.

  • Aboneler bu tarifeyi kullanırken hediye kampanyalara katılarak her ay 2 GB ücretsiz internet alabilirler. Hediyenizi hemen almak için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edip kampanyalara katılabilirsiniz.

Turkcell Faturalı 7 GB Paketi

Turkcell faturalı müşterilerinin yararlanabileceği bu tarifenin kampanyalı fiyatı 85 TL’dir. Eğer taahhüt yapmadan kullanım yaparsanız aylık 100 TL olarak faturalandırılır. Yıllık abonelikler 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. Daha sonrasında bu pakete belirtilen fiyat üzerinden kayıt olamayabilirsiniz.

Yurt içi paketinizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışına çıkmadan önce müşteri hizmetlerini arayıp nasıl bir kullanım yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde paketinizde bulunan tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün için ücret ödemezsiniz.

Turkcell Faturalı 7 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

Paketi dilerseniz kampanyalı, dilerseniz kampanyasız bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat kampanyalı kullanım yaparsanız, bu paketi kullanırken indirim alarak daha uygun bir fiyata kullanım yaparsınız.

  • Hesabım uygulamasından bu tarifeyi satın alabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerini arayarak ya da Cep Merkezlerine giderek yine bu faturalı pakete geçiş işlemlerinizi yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap