Bedava İnternet Paketi

Turkcell Faturasız 3’Lü Paketler

08.06.2019
Turkcell Faturasız 3’Lü Paketler

Turkcell Faturasız üçlü paketler, tarife seçimi yaparken müşteriler, fiyata dikkat ettikleri gibi, dakika, sms ve internet paketinin de ne kadar olduğuna oldukça önem gösteriyor. Turkcell Faturasız 3’Lü Tarifeler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken başlıca şeyler, paket içeriği ve fiyatı. Eğer yeni Turkcell’li olduysanız, yeni müşteriler için sunulan avantajlı kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. Bu kampanyalar arasında kendi kullanımınıza en uygun paketi seçerek ilerleyen sürelerde de ek paket almaya gerek kalmaksızın tarifenizi kullanırsınız.

Turkcell Faturasız Üçlü Tarifeler

Tarifelerin fiyatları değişebileceğinden dolayı, paketi satın almadan önce güncel fiyatını resmi sayfadan ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz gerekir.

Faturasız 4.5G Hızında Paketler

Turkcell Uçuran 2 GB Paketi; 500 dakika her yöne konuşma ve 2 GB internet aylık 35 TL.
Turkcell Uçuran 3 GB Paketi; 500 dakika her yöne konuşma ve 3 GB internet aylık 40 TL.
Turkcell Uçuran 4 GB Paketi; 500 dakika her yöne konuşma ve 4 GB internet aylık 45 TL.
Turkcell Uçuran 6 GB Paketi; 500 dakika her yöne konuşma ve 6 GB internet aylık 55 TL.
Turkcell Uçuran 8 GB Paketi; 500 dakika her yöne konuşma ve 8 GB internet aylık 65 TL.
Turkcell Uçuran 10 GB Paketi; 500 dakika her yöne konuşma ve 10 GB internet aylık 75 TL.
Yukarıdaki paketlerin dilerseniz 1000 dakikalık olanını satın alabilirsiniz. Eğer 1000 dakika her yöne konuşma olan paketi satın alırsanız örneğin; Uçuran 10 GB paketi 85 TL olur.

Güncel hediyeleri alarak ek paket almaya gerek kalmadan hediye GB kullanmak için Turkcell Bedava internet başlığını ziyaret et.

Turkcell Faturasız Lifecell Paketleri

Turkcell faturasız aboneler’de Lifecell tarifelerinden faydalanabiliyorlar. Faydalanabileceğiniz faturasız Lifecell paketleri ile daha kaliteli bir kullanım yapın. Lifecell Mix Paketleri aşağıda sıralanmıştır.

Lifecell Mix Paketi; 500 dakika her yöne konuşma, 3 GB internet, Seçeceğin 1 uygulamada geçerli 5 GB, Bip’ten Bip’e Sınırsız konuşma ve mesajlaşma, fizy, TV+, Dergilik, Yaani aylık 40 TL’dir.
Lifecell Super Mix Paketi; 500 dakika her yöne konuşma, 3 gb internet, Seçeceğin 3 uygulamada geçerli 15 GB (Uygulama Başına 5GB), Bip’ten Bip’e Sınırsız konuşma ve mesajlaşma ve fizy, TV+, Dergilik, Yaani aylık fiyatı 50 TL’dir.
Faturasız Lifecell Mega Mix Paketi; 500 dakika, 3 gb internet, Seçeceğin 5 uygulamada geçerli 25 GB (Uygulama Başına 5GB), Bip’ten Bip’e Sınırsız konuşma ve mesajlaşma ve fizy, TV+, Dergilik, Yaani uygulamaları ayda 50 TL’dir.

Yukarıda bazı Turkcell faturasız tarifeleri hakkında genel bilgiler paylaşılmıştır. Bütün paketler yukarıda bulunmamaktadır, bütün tarifeler hakkında detaylı bilgiyi resmi sayfa üzerinden ya da HESABIM uygulamasından inceleyebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Paketleri Nasıl Takip Edebilirim?

Hesabım uygulaması Dijital Operatörüm olarak değişti. Turkcell Faturasız 3’lü paketlerin tamamını ve dataylarını Dijital Operatörüm uygulamasından takip edebilirsiniz.

(Bu içerik 08 Haziran 2019 tarihinde güncellenmiştir.) ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap