Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler 24 GB Hediye

24.01.2019
Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler 24 GB Hediye

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası ile 12 ay boyunca her ay 12 GB cepten internet hediye edilir. Kampanyadan Hazır Kart ve Faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Turkcell Fiber şimdi de evinizdeki interneti cebinize taşıyor. Sadece 1 yıl sözünüze her ay 2 GB toplamda 24 GB Turkcell cepten internet ve ilk ay 100 Mbps hediyesiyle birlikte kullanın. Üstelik Turkcell Platinum ayrıcalıklarından faydalanın.

Turkcell Fiber evinizden cebinize taşıyor

Turkcell fiber kampanyası

Hemen BiP uygulamasından Turkcell Fiber Kanalını takip et. Kampanyaya katılım yaptığınızda size gönderilecek kampanya kodunuzu bu kanaldan verilir Turkcell bireysel mobil hattınızda kullanabileceğiniz yurt içinde geçerli 12 ay boyunca her ay 2GB toplamda 24 GB mobil internet paketine sahip olun.

Hattınızda kullandığınız tarifenin interneti bittiğinde Turkcell Bedava internet kategorisindeki kampanyalardan yararlanarak ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Turkcell Fiber’de AKK yok! Üstelik ilk ay 100Mbps hız da hediye

Evinizde limitsiz fiber internet kullanırken bununla Fizy, TV+, BiP, Lifebox, Dergilik özelliklerine de sahip olursunuz.

faydalar

Kampanya Özelliği

Kampanya 1 yıl sözünüze, her ay 2 GB Turkcell mobil internet hediyesiyle birlikte sunuluyor. Kampanyaya dahil olan paketlerde adil kullanım koşulu yoktur. Üstelik ilk ay 100 Mbps Turbo İndir ürünü ücretsiz hediye. Gerçek limitsiz internet deneyimi her an yanınızda.

Kampanya Nasıl Yapılır ?

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

  • Kampanya 15 Ocak 2019 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya hakkında detayları yukarıdaki iletişim kanallarından öğrenebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap