Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fiber internet Işık Hızında Sınırsız Video Kampanyasi

Turkcell Fiber internet Işık Hızında Sınırsız Video Kampanyasi

Turkcell Işık Hızında Fiberle Sınırsız Video Kampanyası ile internetiniz 50 MPS hızında. Turkcell Fiber internet binlerce kişi tarafından kullanılmakta. Video izlemeyi sevenler, Youtuberlar ya da Gamer’lar internet hızına oldukça önem veriyor. Oyun oynarken Ping sorunu yaşamak yerine fiber alt yapılı internet ile pingsiz bir oyun deneyimi yaşamak tabi ki daha iyi. Süper Online ile Turkcell fiber internet kampanyalarında AKK yok. Işık Hızında Fiber Kampanyası olarak Turkcell’in tanıtımını yaptığı Evde internet paketi ile ilk 3 ay 50 Mps hızında internet kullanabiliyorsunuz.

Operatör kullanıcıları için yaptığı genelde haftalık ve aylık hediyeler için Turkcell Bedava internet konusuna bakabilirsiniz. Buradaki kampanyaları kullanarak mobil hattınızdan ücret ödemeden internet deneyimini yaşayın.

Turkcell Süper Online Işık Hızında Fiber internet Sınırsız Video Kampanyası

Paketin normal hızı 15 MPS’dir. Kampanyaya katılanlara özel ilk 3 ay boyunca 50 MPS hızda kullanabilirsiniz. Adil kullanım kotası bulunmayan Turkcell Fiber internet fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir. Fiber internetin kampanyalı fiyatı 69.9 TL‘dir. Bütün ay boyunca internet hızınız hiç düşmesin videoları HD kalitede izleyin diye, bu pakette adil kullanım koşulunu yok.

Üstelik ilk 3 ay internet hızınız 50Mbps! Hızlarımız Fiber’de (e kadar değil), net hızdır. Yani direkt 50 MPS hızını 30 ay boyunca kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Fatura sürprizi bulunmuyor, paket fiyatı olan 69.9 TL’ye her şey dahildir. Eğer mevcutta bir internet kullanıyorsanız Turkcell internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılamakta.

  • Paket hızı 15 MPS’dir, ilk 3 ay 50 MPS kullanım yapılabilir.
  • Kota Limitsizdir.
  • Tarife kampanyasız fiyatı 169 TL’dir.
  • Tarife kampanyalı fiyatı İlk 12 ay 69,90 TL​, sonraki 12 ay 79,90TL​ olarak ücretlendirilir.

Turkcell Fiber İnternet

Ev telefonu numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam eder ve 24 ay boyunca evden 100 dakika konuşma paketini ücretsiz kazanırlar. Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri Superonline tarafından verilen hediyeli bir cihaz kampanyasından aktif durumda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinde bulunuyor ise, ayrıca Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile faydalanabilirler. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​​ sunulmaktadır.

Fiber alt yapısının ilinizde bulunup bulunmadığını cep merkezi veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.

Türkcell Süper Online Fiber internete nasıl başvuru yapılır ?

Turkcell İletişim Merkezleri ve bulunduğunuz bölgede bulunan hizmet veren en yakın Turkcell noktası ile irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Mobil hat kampanyalarını da öğrenmek istiyorsanız Bedava internet sayfasını takipte kalmayı unutmayın. Üst kısımda bulunan Whatsapp simgesine tıklayıp kampanyaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap