Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fırtına BİP 5 GB Bedava internet Kampanyası

23.02.2017
Turkcell Fırtına BİP 5 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Fırtına paketleri ile hediyelere doyacaksınız. Bip uygulamasını kullananlara özel olan bu kampanya 5 gb’a kadar bedava internet kazanma fırsatı. Kampanyadan belirttiğimiz gibi sadece Fırtına paketi kullanan ve bu paketlere geçiş yapan müşteriler faydalanacaklar. Fırtına paketlerinde olan aboneler BiP uygulamasını yüklediklerinde Fırtına BiP Kampanyası ile ücretsiz faydalanabilecekler. Bir çoğumuzun Turkcell bedava internet aradığı bu dönemde ilaç gibi hediye. Bip uygulaması ile Sesli, Görüntülü konuşabilir bunun yanında mesajlaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle doya doya iletişime geçebileceğiniz bu paket için ek ücret ödemenize gerek yok. Kampanyanın bir güzel yanı da iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

Turkcell Fırtına 4 GB ve Fırtına 8 GB Paketleri

App Sotre ve Google Play mağazalarından BiP uygulamasını yüklediğinde iletilecek olan bilgilendirme Sms’inin hemen ardından 30 gün geçerli 1 gb bedava internetin sahibi olacaklar. Paketleri kullanmak isteyen müşteriler 26 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak bu fırsattan faydalanabilirler. Daha sonrasında yapılacak olan katılımlarda fırsat aktif hale gelmez. Katılım için BiP uygulamasını yükledikten sonra kayıt olunmalıdır. Uygulama ile verilen hediye içerik sadece BiP uygulamasında geçerli olacaktır. Diğer internet kullanımınız mevcut tarifenizin içeriğinden düşecektir. Paketin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Ayrıca paketiniz bittiğinde de bilgilendirme SMS’i tarafınıza iletilir.

Turkcell Fırtına 16 GB Platinum Paketi

Bip uygulamasını indiren Platinum müşterileri de tabi ki bu kampanyadan faydalanabilir. Diğer paket kullanıcılarına 1 gb verilirken Fırtına 16 GB Platinum paketindeki müşterilere tam 5 gb bip uygulaması için hediye internet verilecektir. Bu hizmet 26 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyayı iptal etmediğiniz her ay paket tekrar tanımlanır ve BiP uygulamasından yapacağınız görüşmelerden dolayı tarife internetinizden düşüm gerçekleşmez. Yalnızca BiP uygulamasında geçerli olacak 5 gb ücretsiz interneti farklı internet sayfalarında kullanamazsınız. Bununla beraber bu içerik sadece Yurt İçi kullanımlarda geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım için herhangi bir sayı sınırı bulunmamaktadır. Yani bu paketi kullanan bütün müşteriler faydalanabilecektir. Kullanmadığınız ay içerisinde kalan internet bir sonraki aya devretmez.

 Turkcell Fırtına BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Sadece uygulamayı yükleyip kayıt olmanız yeterli olacaktır. BiP uygulamasındaki iletişiminizi bir nevi ücretsiz hale getirmiş olacaksınız. Farklı bir SMS yöntemi bulunmamaktadır, ve alacağınız hediyeden dolayı ek ücret faturanıza yansımaz. BiP’ten göndereceğiniz resimli mesaj veya görüntülü aramalar da bu internet ile sağlanmaktadır. Bu kampanyanın asıl amacı müşterilere bu uygulama kullanımını aşılamak. SMS paketlerinin bu kadar kullanılmaz olduğu bu dönemde bu uygulama ile müşterilere hizmet yapılmakta.

Sadece bir uygulamada kullanmalık internet yeterli gelmeyecektir. Bunun için tabi ki çözümler bulunuyor, faturalı ve faturasız hatlar için ücretsiz içerikler bulunmakta. En gözde içerik olan Turkcell bedava internet kampanyalarını sayfanın alt kısmındaki kayan menüden inceleyip katılım yapabilirsiniz. Ücretsiz kampanyaların süresi bitmeden hemen katılmanızı tavsiye ederim.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap