Bedava İnternet Paketi

Fırtına Goller Cepte Her Gol 200 MB Bedava internet

13.11.2018
Fırtına Goller Cepte Her Gol 200 MB Bedava internet

Turkcell, Fırtına Goller Cepte Kampanyası ile seçtiğiniz takımın attığı her golde 200 MB bedava internet kazanırsınız. Kampanyadan 61cell abonesi olan Turkcell faturalı ve faturasız hat sahibi aboneler faydalanabilir. Fırtına paketlerine geçiş yapılınca, ücretsiz GollerCepte Premium Paket üyeliği hattına otomatik olarak tanımlanacaktır. GollerCepte ile futbol severler takımlarının gollerini, son dakika haberlerini anında cep telefonundan öğreniyor. Goller Cepte Uygulamasını Google Play ve App Store uygulama mağazalarından cep telefonunuza hemen yükleyebilirsiniz.

61cell abonelerinin ve diğer Turkcell müşterilerinin alabileceği aylık 2 GB’a kadar hediye için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edin.

Fırtına Goller Cepte Her Gol 200 MB Bedava internet Kampanyası

Golleri izleyebilmek için cep telefonunuza gelecek olan linke tıklamanız yeterli. Ayrıca puan durumuna ve canlı skorlara da Goller Cepte adresinden istediğiniz zaman bakabilirsiniz. Goller cepte ile takımınızın attığı golleri izleyebilmek için cep telefonunuza gelecek olan bağlantıya giriş yapmanız gerekir.  Tüm Süper lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında takımınız gol attıkça siz de ücretsiz olarak MB kazanırsınız. Her gol 200 MB hediye verir.

Kazanılacak olan internet paketi Süperlig maçlarında aynı gün, Ziraat Türkiye Kupası maçlarında ise bir sonraki gün hattınıza yüklenecektir. Canlı skorları ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Fırtına Goller Cepte Aboneliğinizi Ücretsiz Aktif Hale Getirmek için

Aboneliğiniz otomatik olarak 61Cell tarifelerindeyken aktif hale gelir. Eğer iptal ederseniz,  61CELL Gol TS yazıp 2200‘a sms atarak yeniden ücretsiz GollerCepte Premium aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Uygulama abonelerin taraftarı oldukları takımın ya da diğer takımların gollerini izleyip, güncel haberlerini takip etmenizi sağlar.

  • Goller Cepte Servisi Süper Lig’in tüm gollerini izlemenizi sağlamaktadır ve 61cell’lilere ücretsizdir.
  • Servisi iptal etmek için IPTAL GOL yazıp 2222’ye sms gönderin.
  • Goller Cepte Servisi ile videolar dışında takımınızla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında cep telefonunuza gelir. İstediğiniz zaman birden fazla takıma da abone olabilirsiniz. [TAKIMADI] yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir.
  • Kategorilerden Turkcell Bedava internet kısmına girin buradan en güncel hediyelerin anlatımına ulaşabilirsiniz.

Kampanya ile Trabzon Sporun attığı goller sonucunda 200 MB hediye internet kazanırsınız. 31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanya geçerli olacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap