Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fizy 1 GB Bedava internet Dinledikçe Kazan Kampanyası

06.11.2017

fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası ile 1 gb bedava internet sahibi olun. Turkcell’in Müzik dinleme uygulaması Dinledikçe kazandırıyor.

Turkcell Fizy 1 GB Bedava internet Dinledikçe Kazan Kampanyası

Turkcell, fizy bedava internet kampanyası ile 250 mb, 500 mb ve 1 gb bedava aylık internet veriliyor. Çok fazla bir işlem yapmanıza gerek kalmadan müzik dinlerken hediye internet kazanın. Turkcell son zamanlarda yaptığı hamleler ile bir çok abonenin saygısını kazandı. Geçen her gün daha fazla müşteriye hizmet etmeyi başaran firma, artan abone  sayısı sayesinde Türkiye’nin en çok mobil hat kullanan abone sayısına sahip operatör firması ünvanına sahip. Bu başarısının sırrı tabi ki müşterilerine kaliteli hizmet vermesi ve sürekli müşteri dostu kampanyalar yapması. Aboneler için önem taşıyan interneti herkes için bedava veriyor. Tabi ki otomatik olarak hatta tanımlanan kampanyaların yanında, bazı işlemler yapmanız gereken kampanyalarda bulunuyor.

Turkcell’in diğer operatörlerden farklı müşterilerine yaklaşımı. İzlemiş olduğu müşteri dostu yaklaşım ile telekomünikasyon firmaları arasında liderliği elinde tutmasına yeterli oluyor. Bir operatör değil de müşteriymiş gibi düşünen Turkcell, abonelerinin internete ihtiyaç duyduğunun farkında. Bu nedenle çok az hatta hiç kullanılmayacak olan paketler yerine herkesin kullandığı interneti hediye ediyor. Bildiğiniz gibi insanlar sevdiklerine bir hediye vereceği zaman işine yarar bir şey almak için uğraşır. Turkcell’de bir dostumuz gibi işimize en çok yarayan interneti hediye ediyor. Hem daha öncesinde paylaşmış olduğumuz yazımız ile 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için detayları Turkcell Bedava internet sayfasına giriş yapıp okuyabilirsiniz.

Konumuza dönecek olursak bu kampanyadan fizy kullanan aboneler yararlanabilecekler. Yapacakları işleme göre 250 mb, 500 mb ve 1 gb olmak üzere ücretsiz promosyonlara sahip olacaklardır.

Turkcell Fizy Bedava internet

Fizy Nedir ? Müzik herkes içindir. Hangi operatörde olursanız olun, müzik tutkunuysanız daima fizy yanınızda. fizy Nedir? Milyonlarca Müzik (şarkı) ve video klibi bulabileceğiniz bir müzik platformudur. Fizy ile en sevdiğin müzikleri dinleyebilirsiniz. En yeni şarkıları hemen keşfedebilir ve mükemmel bir liste oluşturabilirsin. Hem de Turkcelliler internetinden harcamadan kullanabilir. Fizy Uygulamasını bütün operatör aboneleri kullanabilir, fakat sözü geçen hediye Turkcell aboneleri içindir.

Fizy uygulaması bazı paketler için ücretsiz iken, diğer paketler için ücretli satın alınabilecek bir uygulamadır. Uygulama üzerinden en sevdiğiniz müzikleri listeleyip otobüste, sokakta, evde ve kısaca her yerde dinleyebilirsiniz.

Turkcell fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası Bedava internet Genel bilgi;

  1. Turkcell’li olan fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip müşteriler, fizy’de müzik dinlerken hem internetlerinden yemiyor hem de müzik dinledikçe bedava internet kazanıyor.
  2. Kampanya ile fizy’den dinlenilen müzik sayısına göre, müşterilere belirli baremlerde ücretsiz internet hediye verilir.
  3. Hediye internet belirtilen adımlar yapıldığında otomatik tanımlanır. Gelecek onay mesajı ile kullanmanız gerekmektedir.
  4. Kampanya katılım süresi 31 Mart 2018’e kadar geçerlidir.
  5. Kampanyadan Faturalı ve Faturasız hat sahipleri faydalanabilir.
  6. Kampanya ile verilen internet ilgili ayı takip eden ayın ilk haftasında hattınıza otomatik tanımlanacaktır. İlk tanımlama Kasım ayının ilk haftasında yapılır.

Turkcell fizy Dinledikçe Kazan 250 MB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • fizy’den 1 takvim ayına göre 100 ile 249 arasında şarkı dinleyecek olan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre için geçerli 250 MB internet hediye edilecektir.

Turkcell fizy Dinledikçe Kazan 500 MB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Turkcell, müşterileri fizy’den 1 takvim ayı içinde 250 ile 499 arasında şarkı dinlediklerinde, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 gün geçerli 500 MB bedava internet kazanır.

fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • fizy’den 1 takvim ay içinde en az 500 müzik dinleyen müşterilere, paket aktivasyonu yapıldığı tarih itibari ile, 30 gün geçerli 1 gb ücretsiz internet hediye edilecek.

Yukarıda belirtildiği gibi, hediyeler hemen tanımlanmaz. Faturalı hatlarda, ilk fatura kesildikten sonra. Faturasız hatlarda ise kullanılan paket yenilendikten sonra otomatik olarak yüklenir. Bu kampanyaların yanında 2018 yılına özel hediyeler için; Turkcell Bedava internet 2018 yazımızı okumalısınız.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap