Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fizy ile 1 GB Aylık Bedava internet

18.10.2018
Turkcell Fizy ile 1 GB Aylık Bedava internet

Turkcell’den akıl almaz bir kampanya daha müşterilerini bekliyor. Turkcell aboneleri müzik dinlediği zaman dahi bedava internet kazanıyor. Turkcell müşterisi olan Fizy Premium üyeliklerinden birine sahip olan kullanıcıların faydalanabileceği bu kampanya ile 3 farklı internet hakkından birine sahip olabilirsiniz. Kampanya yalnızca Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanan Fizy premimum üyeliği bulunan aboneler için geçerlidir. Dinleyeceğiniz müzik sayısına göre 250 MB, 500 mb veya 1 GB bedava internet sahibi olabiliyorsunuz.

Daha hızlı ve daha fazla hediye almak için güncel yeniTurkcell Bedava internet kampanyası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Fizy Hediye internet Kampanyası

Söz konusu hediyeden takvim ayının son gününde fizy Premium Üyeliği, Yıllık fizy Premium Üyeliği, fizy Premium Ek paketi olan bireysel Turkcell aboneleri faydalanacaktır. Kampanya süresi yıl sonuna kadar yani 31 Aralık 2018 tarihine kadardır.

Kampanya ile fizy’den dinlenilen şarkı sayısına göre, abonelere belirli miktarlarda ücretsiz internet hediye edilir. Kampanyayla verilecek olan hediye faydalar ve bu faydaların kazanılması için dinlenilmesi gereken müzik sayısına ilişkin sınırlar aşağıdaki gibidir.

Turkcell Fizy Ücretsiz internet Kampanya Detayı

fizy Dinledikçe Kazan 250 MB bedava internet: fiziy uygulaması ile 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen Turkcell müşterilerine, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 gün geçerli olacak 250 mb hediye edilir.

fizy Dinledikçe Kazan 500 MB bedava internet: fizy uygulamasından 1 ayda 250 ile 499 arasında şarkı dinleyenlere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 gün geçerli 500 MB internet hediye edilir.

fizy Dinledikçe Kazan 1 GB aylık bedava internet: fizy’den 1 takvim ayında en az 500 şarkı dinleyen Turkcell müşterilerine, 30 gün geçerli 1 gb internet hediye edilir.

Hediye edilen interneti dilediğiniz gibi yurt içi internet kullanımlarında harcayabilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rahmican dedi ki:

    O zaman ben müzik dinlemeye başlıyayım hemen.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap