Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fizy Video Müzik Sınırsız Bedava internet Kampanyası

21.02.2017
Turkcell Fizy Video Müzik Sınırsız Bedava internet Kampanyası

Her geçen gün daha fazla internete ihtiyaç duyuyoruz. Ve neden ücretli paketlerin hızlı bittiğini araştırıyor fikirler yürütüyoruz. Fakat bunun asıl sebebi var olan internet paketimizi bitiren en büyük etken müzik ve video uygulamaları. Youtube’dan bir video açtığımızda veya dinlemek için bir müzik açtığımızda hızlıca MB düşümü gerçekleşir. En yüksek internet paketleri dahi müzik dinlerken veya video izlerken bir kaç saat veya dakika içerisinde tükeniyor. Mevcutta bulunan haklarımız bitince bizlerde Turkcell bedava internet içeriklerine yöneliyoruz ki bunlar da bazen bitmiş olabiliyor. Şimdi telefonu ile Video izlemeyi seven ve müzik dinleyenler için fizy Video Müzik Deneme Kampanyası bulunuyor. Bu kampanya ile 1 ay boyunca fizy üzerinden dinlediğiniz müzik ve izlediğiniz videolar internetinizden harcamıyor. 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacak bu uygulamadan şimdi sizlerde yararlanın.

Bu kampanyanın asıl amacı fizy Video Müzik paketini müşterilere tanıtmak. 1 Aylık deneme sürümü ile müşteriler paketin faydalı olup olmadığını değerlendirebilecekler. Sonrasında ise hediyenizin süresi dolduğunda 9,99TL/ay’lık ücret yansıyacak şekilde paket kullanımına devam edebilirsiniz. Bu paketi Diğer fizy dinleme üyelikleriniz ile aynı anda kullanamazsınız. fizy Video Müzik üyeliği ile artık cep telefonundan veya bilgisayardan dilediğiniz gibi şarkı indirmenize gerek kalmadan, istediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. İnternetinizin olmadığı yerlerde Çevrimdışına aldığınız listelerinizi dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Bununla beraber sınırsız video izleyebilirsiniz. Turkcell’li müşteriler Fizy uygulamasından müzik dinlerken veya video izlerken internetinden düşüm gerçekleşmiyor. İnternet kotanız sizde kalsın siz internetin tadını doya doya çıkarın. Bu faydadan bütün Turkcell bireysel sim kart kullanıcıları faydalanabilir. Kampanyaya katılım için herhangi bir sayı sınırı bulunmadığı için sizde deneyebilirsiniz.

fizy Video Müzik Deneme Kampanyası Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Katılım yapmak isteyen aboneler MUZIKDINLE yazıp 2200’a kısa mesaj göndermelidir. Gelecek bilgilendirme notundan sonra kullanmaya hemen başlayın. Başvuru yapmak için göndereceğiniz sms’ten dolayı ücret alınmaz. Bu kampanyadan daha önce faydalanmamış ve  fizy abonesi olmayan bütün müşteriler faydalanabileceklerdir.  Paketin ücretsiz sürümünü aldıktan sonra 1 aylık sürenin ardından paket otomatik yenilenir ve 9.99TL aylık ücret kesilir. Paket her ay yenilenir ve sınırsız olarak uygulama içi internet kullanmanıza olanak sağlar. Kota sınırsız olduğundan bilgilendirme mesajı gelmez. 1 ay sonra ise ücretli olarak devam eder. Paket tekrarlanmadan 3 gün önce bilgilendirme mesajı gönderilir.

Ücretsiz paketi kullanıp ücretli döneme geçmek istemeyenler IPTAL MUZIKDINLE yazıp 2200’a mesaj gönderdiklerinde paket iptal konuma gelecektir. Uygulama ile beraber verilen sınırsız internet hizmeti sadece Fizy’de geçerlidir. Bu pakete kısaca Turkcell Fizy Bedava internet paketi de diyebiliriz. Kullanmak isteyenlerin kesinlikle 31 Mart 2017 tarihinden önce başvuru yapmaları gerekmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap