Bedava İnternet Paketi

Turkcell fizy Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

21.12.2018
Turkcell fizy Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Turkcell fizy Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası ile Daha Çok Dinleyin, Daha Çok Kazanın. Turkcell’liler fizy’de dinlediğiniz şarkılar ve izlediğiniz videolar sayesinde birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. 15 Aralık 2018 – 15 Ocak 2019 tarihleri aralığında fizy’den dinleyeceğiniz 100 şarkıya kadar her şarkı için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Üstelik Premium üyesiyseniz dinlediğiniz her şarkı için 1 değil 2 çekiliş hakkı kazanırsınız. fizy ile eğlence 7/24 devam yanınızda.

Turkcell’liyim internetim yok ne yapmalıyım diyorsan Turkcell Bedava internet sayfasında size özel paylaşılan yeni kampanyalardan yararlanarak hediye GB alabilirsiniz.

fizy yılbaşı çekilişi

Kampanya Koşulları

Kampanyaya kimler katılabilir ? 18 yaşına girmiş ya da 18 yaşının üzerinde olan fizy uygulamasını kullanan +90’lı numaraya sahip olan bütün aboneler kampanyaya katılım yapabilirler. Kampanyaya katılmanız fizy üzerinden dinlediğiniz şarkı ve izlediğiniz videolarla birlikte otomatik olarak başlayacaktır, kampanyaya katılabilmek için ek bir talep ihtiyacı bulunmuyor.

Kampanya Geçerlilik Süresi

Kampanya 15 Aralık 2018 saat 00:00:01 itibariyle başlar ve 15 Ocak 2019 saat 23:59:59’a kadar sürer.

Ödüller

  • 3 kişi VESPA PİAGGİO PRIMAVERA 150cc 2018 MODEL,
  • 10 kişi Huawei Mate 20 Lite 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”,
  • 30 kişi Ultimate Ears BOOM 3 BT Hoparlör,
  • 30 kişi Sennheiser HD 4.40 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık.
  • İkramiyeye konu olan ürün ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

Nasıl Çekiliş Hakkı Kazanırım ?

fizy uygulaması ya da fizy.com sayfasından giriş yapılarak kampanya tarihi arasında yapılacak olan her şarkı/video dinlemelerinde fizy premium üyelerine 2 çekiliş hakkı, fizy üyelerine 1 çekiliş hakkı verilir. Kampanyaya katılım her gün fizy üyelerine 100 çekiliş hakkı, fizy premium üyelerine 200 çekiliş hakkı ile sınırlı olacaktır, toplam fizy üyelerine 3.100 çekiliş hakkı, fizy premium üyelerine 6.200 çekiliş hakkı olmak üzere sınırlıdır.

*30 saniye altındaki şarkı/video izleme/dinlemeler kampanyaya dahil olmayacaktır.

Radyo dinlemeleri çekilişte sayılmakta mıdır ?

Hayır, sadece fizy uygulamasında bulunan şarkılar ve videolar kullanılarak çekiliş hakkı kazanılır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap