Bedava İnternet Paketi

Turkcell Galatasaray Destek 1 GB Bedava internet Kampanyası

16.04.2018

Turkcell GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası ile sende Galatasaray maç kazandıkça 1 GB hediye internet sahibi ol.

Turkcell Galatasaray Destek 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, GS Destek kampanyası ile 1 GB bedava internet sahibi olma fırsatını kaçırmayın. Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler. Turkcell 2018 yılının ilk yarısının bitimine doğru abonelerinin hediye internet sahibi olması için yeni kampanyalar düzenlemekte. Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Bip, Salla Kazan ve benzeri uygulamaları ile abonelerinin hediyeler kazanmasına sürekli yardımcı oldu. Bu hediyeler bazen dakika ve sms olarak dağıtılsa da çoğu zaman ücretsiz internet olarak müşterilerin kullanımına sunuldu. Kampanya ile Galatasaray’ın maçı kazandığı günler 1 gb hediye internet sahibi olabileceksiniz. Bu kampanyaya katılım şartlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer bu fırsattan faydalanabilmek için gerekli özelliklere sahip değilseniz Turkcell Bedava internet başlığını kontrol edebilirsiniz.

Turkcell GS Destek 1 GB Hediye İnternet kampanyası

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan bireysel faturalı ve faturasız Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinde bulunan aboneler faydalanabilecektir. Kampanya dahilinde bu paketlerdeki abonelere Türkiye Süper Lig maçları baz alınarak Galatasaray’ın kazandığı her maçta günlük 1GB hediye internet verilecektir. Kampanya aktif hale geldiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik tekrarlanmaz. Kampanya dahilindeki kullanılmayan internet içeriği devretmez. Kampanya içeriğinin bitiminden sonra ya da kampanyanın süresinin sona ermesinden sonra abonelerin kayıtlı olduğu başka bir paket yok ise internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye internet içeriği sadece yurt içinde geçerlidir.
Abonelere, iletilecek olan bilgilendirme mesajının ardından hediye paketlerini kullanabilirler. Paket kapsamında hediye edilen kullanım hakları sadece kişisel kullanımlar içindir, transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılmamalıdır ve satılamaz. Böyle bir işlemi yaptığı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilir ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilir. Kampanyadaki içerikler iptal edildiğinde fayda dönem sonunda silinir.

Turkcell Galatasaray Destek 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketlileri kullanan aboneler hediye internet kazanacak. Türkiye Süper Lig maçlarında GS kazandıkça sizde kazanacaksınız.
  • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanya dahilinde bireysel Faturalı ve Faturasız Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerini kullanan aboneler yararlanabilir.
  • Yukarıda belirtilen paketlerden birindeyseniz kampanya otomatik olarak aktif olur. Sms ile başvuru yapılamaz.
  • Kampanya içeriği ile ilgili paketinizin %80’i ve tamamı dolduğunda, kalan haklarınız size SMS ile bildirilecektir.
  • Kampanyadan kalan haklarınızı HESABIM uygulamasından veya KALAN yazıp 2222‘ye göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Hediye içerik 1 gün geçeli olacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap