Bedava İnternet Paketi

Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava internet Hediye

26.07.2017

Turkcell Garanti Bankası TL Yükleme Kampanyası ile aylık 1 gb bedava internet sahibi ol.

Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava internet Hediye

Turkcell, Garanti Bankası ile bir anlaşma yapmış bulunmakta ve yapılan bu anlaşmaya istinaden faturasız hatlar bedava internet sahibi olabiliyor. Bir çok kişi tarafından bu tür kampanyaların ücretli olduğu düşünülse de, Paket yükleyip tarifenizi aktif hale getirirken 1 gb bedava internet sahibi olacaksınız. Özetle hattınıza tanımlanacak olan 30 gün geçerli 1 gb hediye internet için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Müşterilerin nasıl kullanımlar yaptığı sürekli inceleniyor ve bunun sonucunda herkes tarafından bilinmekte olan internet kullanımına yönelik kampanyalar yapılmakta. Bu kampanyalar operatör müşterileri tarafından büyük önem taşımakta. Çünkü bu tür kampanyalar ile ek ücret ödemeden paket kullanımları yapılabiliyor. Son zamanda yapılan Turkcell Bedava internet kampanyaları dengeleri tamamen değiştirdi. Bir çok kişi tarafından paket ücretleri fazla görülürken artık kampanyaların bol olması sebebiyle aboneler tekrardan Turkcell’e yöneldi.

Hemen herkes operatör kampanyalarını yakından inceliyor. Bu kampanyaların sürekliliği büyük önem taşıdığından, müşteriler hep inceleme yapıyor. Ayrıca bu kampanyalar sayesinde Turkcell’e bir çok müşterinin hattını taşıdığını ve yeni hat aldığını çevrenizde de görmüşsünüzdür. Keşke sınırsız internet paketleri olsa diye düşünsek bile bu tür paketler muhtemelen tekrardan kullanıma açılmayacaktır. Bu durumu çeşitli kampanyalar ile kısmen de olsa giderebilirsiniz. Operatör hediyeleriyle kimi oyun, kimi müzik, kimileri ise video izleyip sosyal medya hesaplarını kontrol edebiliyor. Bunun yanında bu kampanyanın Faturasız hatlar için geçerli olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Turkcell Faturasız Garanti Bankası TL Yükleme Kampanyası 1 GB Hediye internet Nasıl Yapılır ?

  • Hazır Kart – Cepten İnternet kategorisinde yer alan kampanyadan aktif hazır kart kullanıcıları yararlanabileceklerdir.
  • Hemen sizlerde faturasız hattınıza Garanti Bankası Mobil veya İnternet Şubesi’nden 35 TL ve üzeri paket satın alarak kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti bankası dışında yapılacak yüklemeler bu kampanyaya dahil değildir.
  • Hediyenizi bilgilendirme SMS’inin hemen sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Hediye 1 GB internet 30 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Belirtilen süre sonrasında paket otomatik olarak kendini iptal ettiğinden yenilenmez.
  • 25 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Fiyatı: Ücretsizdir.

Garanti Bankası Yükleme Kampanyasıyla Garanti Bankası Mobil veya İnternet Şubesi’nden 35 TL ve üzerinde paket satın alan Bireysel Hazır Kart müşterileri, 1 ay boyunca geçerli 1 GB hediye kazanacaktır. Kampanyadan daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilciniz’den yardım alın. Fakat genel kural ve katılım şartları üst kısımda yer alıyor. Diğer kampanyaları da alt kısımda görebilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap