Bedava İnternet Paketi

Turkcell Genç VINN WiFi 50 GB Bedava İnternet

14.02.2017
Turkcell Genç VINN WiFi 50 GB Bedava İnternet

Merhaba Turkcell’li hem cepte hemde bilgisayarda interneti çok mu kullanıyorsun. Tam senlik bir kampanya seni bekliyor, ilk 3 ay fatura ödemeden 50 gb’a varan bedava internet kullanabilirsiniz. Son çıkan Genç VINN WiFi Kampanyası ile artık bilgisayarınızdan da rahat rahat internet kullanabilir. Sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilir, aynı zamanda birbirinden eğlenceli online oyunlar ile vakit geçirebilirsiniz. Bütün bunları yaparken 90 gün yani tam 3 ay boyunca hiç bir ücret ödemenize de gerek yok. Bu kampanya sadece Turkcell VINN Bedava internet olarak bilinmektedir, ve üst kısımda belirtilen gün sayısı kadar geçerlidir.

Bilgisayarınızı çok kullanıyorsanız ve sürekli seyahat halindeyseniz Turkcell VINN wifi tam size göre üstelik katılım gerçekleştirince sadece 9 ay boyunca fatura ödeyeceksiniz geriye kalan süredeki kullanımlar size hediye. 50 GB’a varan internet paketleri seçenekleri ve 300 Mbps’a kadar varan 4.5G hızı ile gönülleri fetheden, gençlere özel Genç VINN WiFi Kampanyası ile artık ilk 3 ay ücretsiz internet kullanın! 15 Aralık – 31 Ocak tarihleri aralığında yeni data hattı alıp  4.5G VINN WiFi paketlerinden birini seçin ve bu fırsatı kaçırmayın. Alt kısımda Turkcell Bedava İnternet 2017 kampanyası hakkında detaylı bilgi yer almaktadır. Ayrıca Turkcell Bilgisayardan Bedava internet kampanyalarına umarım ilerleyen zamanlarda daha fazla önem verir.

Daha Fazla Bilgi;

  • Bu bedava internet içeriğinden yalnızca “en az 24 saattir” yeni faturalı GNC Full, Süper, Star paketlerinde olan müşterilerden, 15 Aralık – 31 Ocak tarihleri aralığında yeni bir adet faturalı data hattı alıp kontratlı 4.5G VINN WiFi paketlerine geçiş yapan aboneler faydalanabilir.
  • Bu kampanyayı 12 – 24 – 36 aylık kontrat seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Kontrat süresinin ilk 3 ayında yalnızca verilecek olan cihaz ücreti yansır. Kontratın geriye kalan süresinde ise hem cihaz hem de internet paketi ücreti faturaya yansıyacaktır.
  • Paket fiyatları kontratlı olarak aşağıdaki gibidir.

Bu kampanya ile 8 gb bedava internet, 12 gb bedava internet ve 20 gb bedava internetin yanında en yüksek paket olan 50 gb interneti de 3 ay ücretsiz kullanın.

  • Seçtiğiniz internetin tamamının bitmesi durumunda ek bir cihazdan internet paketiniz yoksa kullandığınız her (1 GB/10 TL) olarak en fazla 3 defa ücretlendirir. Yani 3 gb aşım yaparsınız ve bundan dolayı 30 tl faturanıza ek bir ücret olarak yansır. Ardından internetinizin hızı 5 kbps’a düşerek durur. 50 GB sınırsız internet paketini seçtiğinizde ise adil kullanım kotasına ulaştığında internetin hızı 128 kbps’a düşer fakat kullanıma kaldığınız yerden devam edersiniz, bitmez.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerinin üst hız limiti 375 Mbps’tır.
  • Paketinizin içerisinde bulunduğunuz ya içerisinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devir etmez.
  • Böylece 150 Mbps (CAT4) hızında olan Turkcell VINN WiFi MF910V ve 300 Mbps (CAT6) hızında olan TURBO VINN WiFi MF971V seçenekleri bulunmakta.

Paket ile alakalı daha derin bilgiler almak istiyorsanız Turkcell Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz tavsiye olunur. Ayrıca mobil hattınızda yani cep telefonunuzda kullanabileceğiniz ve hiç bir ücret ödemeden alabileceğiniz paketler hakkında bilgi sahibi olmak için Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımızı hemen okumanızı tavsiye ediyorum. Sürekli güncel hediyeler burada yer alıyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap