Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi

23.02.2018

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi 25 yaş ve altındaysan 1000 dk, 1000 SMS, 6 GB’ı gece toplam 12 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik hepsi bir arada.

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi

Turkcell’den 12 GB internetli GNÇ paketi. Turkcell 2018 yeni yılı itibariyle tarifelerinde de yenilemeye gitmiş durumda. GNÇ paketlerini tamamen gençlere özgü içeriklerle dopdolu hale getirip, internet miktarını da oldukça yüksek seviyeye çıkarmış. Sosyal medya kullanımının artışı ve buna bağlı olarak internetin de oldukça fazla ilgi duyulan bu dönemde operatörler paket çıkaracakları zaman bu durumu göz önünde bulunduruyor. Böylece satışı yapılacak olan paketlerin hem lansmanı hemde satışı müşterilere daha cazip gelmekte. Bir çoğumuzun bildiği gibi ek internet paketleri neredeyse tarife ile aynı fiyata denk gelmekte. Bunun yerine internet bakımından yüksek bir tarife seçimi yapmak abonelerin işine daha fazla yarıyor.

Turkcell aboneleri yapılan promosyonlar ile hemen hemen her gün hediye internet almakta. Bip, Salla Kazan, Dergilik ve benzeri uygulamalar ile 16 GB bedava internet hediye edildiği dahi oldu. Bu tür kampanyaları sürekli ilgi duyanlar için Turkcell Bedava internet başlığı altında güncel olarak paylaşmaktayız.

Turkcell GNÇ 12 GB internet Paketi

Müşteriler daha çok gençler tarife seçerken öncelikli olarak internetine bakıyor. Turkcell GNÇ’liler ise bol bol internetli paketlere geçiş yapıp rahatça internet kullanmakta.  Bu pakete dilerseniz kampanyalı giriş yaparak 10 TL indirim alabiliyorsunuz, veya kampanyasız olarak mevcut paket fiyatı ile kullanıp istediğiniz zaman farklı tarifelere de geçiş yapabilirsiniz.
25 yaş ve altında olan abonelerin kullanabileceği 1000 dk, 1000 SMS, 6 GB’ı gece toplam 12 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik gibi uygulamalarıda barındıran paket aylık 65 TL’dir, yıllık abonelik yaparsanız fiyatı 55 TL olacaktır.

GNÇ 12 GB 4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler

4.5G hızında TV+, Fizy, BiP, lifebox ve dergilik uygulamalarının deneyimi paketinin içinde bulacaksınız.

 1. BiP’e özel ek 5GB bedava internet ile yüksek kaliteli görüntülü arama yapabilirsiniz.
 2. Her ay Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+ keyfini cebinizde yaşayın.
 3. Aylık fizy ile internetinden harcamadan müzik dinleme ve video izleme özelliğide mevcut.
 4. lifebox uygulaması 5 GB interneti ile birlikte 25GB Saklama Alanı sizi bekliyor. Yedekleme yaparken 5 GB internet hediyesi kullanılır.
 5. 5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulaması üyeliğini ücretsiz kullanmaya hemen başla.

Satın alacağınız tarifenin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınız ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve sms’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında rahatça kullanabilirsiniz. Önemli tavsiye yurtdışına çıkmadan önce müşteri hizmetlerinden bilgi alın.

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

 • GNÇ 12 GB Yıllık ve Aylık Abonelik kampanyasından 25 yaş ve altındaki hat sahibi veya kullanıcısı olan bireysel faturalı Turkcell aboneleri faydalanabilir.
 • 12 Ay abonelik yapıldığında 55 TL karşılığında yurt içi kullanımlarda 30 gün geçerli her yöne 1000 dk, her yöne 1000 SMS, 6 GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 6 GB internet paketine ve yukarıda belirtilen ek özelliklere sahip olurlar.
 • Aylık Abonelik yapıldığında ise fiyat 65 TL’dir.
 • Pakete dahil olmak için GNC 12GB yazıp ücretsiz 2200’a göndererek yıllık aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerinden veya internetten katılım yapabilirsiniz.
 • IPTAL GNC 12GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip paketi ve kampanyayı iptal edebilirsiniz.
 • Yıllık aboneliğinizi iptal ettiğinizde yapılan indirimler çıkacak olan son faturanıza yansır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap