Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ 20 GB Paketi

04.03.2018

Turkcell GNÇ 20 GB Paketi Nasıl yapılır ? Bir çok GNÇ abonesi interneti oldukça fazla kullanıyor. 10 GB sabah 10 GB gece geçerli toplamda 20 GB internetli tarife ve içerisinde bir çok servis hediye.

Turkcell GNÇ 20 GB Paketi

Turkcell, GNÇ paketlerindeki yenilikler son bulmuyor. Her ne kadar fiyatı yüksek olduğu söylense de, hizmet bakımından bakıldığında en iyi operatör olma özelliğini koruyor. Müşteriler için de bir operatörden en çok beklenen şey hizmet kalitesi ve sorunların hızlı çözülmesi. Turkcell’de yeni müşteri olarak kullanmaya başlayacaksanız, zaten ilk günden hediyeler almaya başlıyorsunuz. Yeni hat kampanyalarından faydalanarak hediye internet, dakika ve sms gibi içeriklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca kullanmaya devam ederken bir çok uygulama ve güncel kampanyalar kullanılarak hediye içerikler almaya devam edebilirsiniz. Bütün bu kampanyaları paylaştığımız 10 GB’a kadar hediye internet verilen promosyonlara göz atabilirsiniz. Belirtilen kampanyaları toplu bir şekilde öğrenmek ve katılmak için Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret edebilirsiniz. Bu başlık altındaki bütün kampanyalar sürekli güncel olarak paylaşılmaktadır.

Turkcell GNÇ Paketleri

25 yaş ve altında abonelerin katılabileceği, içerisinde bir çok özellik ve servis hizmeti bulunan interneti bol tarifelerdir. Ayrıca uygulamalar için verilen hediye internetler ile, uygulama kullanırken mevcut paketinizden düşmez. GNÇ paketleri gençlik paketleri olduğundan dolayı internet paketine oıldukça önem verilen tarifelerdir. Gençler rahatça internet kullanabilsin diye Turkcell GNÇ 20 GB tarifesi Turkcell’li gençler için oldukça iş görür durumda. Adı geçen pakete dilerseniz Turkcell resmi sayfasında ÜRÜN VE HİZMETLER > PAKET VE TARİFELER > 4.5G HIZINDA PAKETLER > GNÇ 20 GB PAKETİ adımlarını izleyerek ulaşabilirsiniz. Sayfada yapılan paylaşım genel bilgileri içermektedir, daha detaylı bilgi için resmi sayfadan veya müşteri hizmetlerinden yardım almanızı öneririm.

Paket özellikleri ve Fiyatı:

30 gün geçerli her yöne 1000 dk, her yöne 1000 SMS, 10 GB’ı 22:00 – 06:00 arasında geçerli 20 GB internete sahip olursunuz. Yıllık abonelik fiyatı: 75 TL, aylık abonelik fiyatı 85 TL’dir.

Turkcell GNÇ 20 GB Tarifesi (Hediye Servisler)

 1. 4.5G hızında TV+, Fizy, BiP, lifebox ve dergilik deneyimi GNÇ 20 GB Tarifesinin içinde.
 2. GNÇ 20 GB paketi ile BiP’e özel ek 5 GB bedava internet ile yüksek kaliteli görüntülü arama hediyesi.
 3. Televizyon izlemeyi sevenler için Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+ hediyesi.
 4. Çokça müzik dinleyenler için fizy ile internetinden harcamadan müzik dinleme ve video izleme keyfi.
 5. Resim ve dosyalarınızı yedek olarak kayıt edebileceğiniz lifebox 5 GB interneti ile birlikte 25GB Saklama Alanı hediyesi.
 6. Güncel dergi ve gazeteleri takip etmeniz için 5 GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği’de bu tarife ile GNÇ’lilere hediye.

Turkcell Faturalı GNÇ 20 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Kampanyaya Yıllık ve Aylık abonelik yapabilirsiniz.
 • Yıllık abonelik için; GNC20GB yazarak ücretsiz  2200’a mesaj gönderip yıllık aboneliğinizi gelecek onay mesajından sonra başlatabilirsiniz.
 • Aylık abonelik için; GNC20GB AYLIK yazıp 2200’a gönderdiğinizde paketinizi başlatabilirsiniz.
 • Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internettende bu tarifeye katılabilirsiniz.
 • Tarifeyi gelecek olan onay mesajı ile kullanmaya başlayın.
 • 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli.
 • Faturalı pakettir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap