Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Bedava 1000 SMS – 1 GB internet Paketi

01.11.2018
Turkcell GNÇ Bedava 1000 SMS – 1 GB internet Paketi

Turkcell’in GNC Hediye Paketi Kampanyasını kullanarak 30 gün geçerli 1000 adet sms hakkı ve 1 GB cepten ücretsiz internet alın. Kampanya GNÇ’lilere özel olduğundan GNÇ paketlerinde yada 25 yaş altında olan aboneler dışında olan müşteriler yararlanamazlar. Paketten, Genç Tarife’deysen veya 25 yaş altındaysan, Turkcell’de 90 günü geçirdiysen ve kampanya kriterlerini sağlıyorsan yararlanabilirsin. Kampanyaya katıldığınızda, uygun şartlara sahipseniz, 1000 SMS + 1 GB data hakkına sahip olursunuz. Hediye içeriği faturasız GNÇ kanalına katırlı aboneler alabilecektir, faturalı hatlar bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Size özel hediyeleri kullanarak 5 GB aylık hediye internet nasıl alınır öğrenmek için Turkcell Bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara bir bak.

Turkcell Faturasız GNC Hediye Paketi Kampanyası

Mesajlaşmanın ve internetin keyfini doya doya yaşayın diye. Kampanya kriterlerine sahil olanlara 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS + 1 GB gençlere özel hediye. Bireysel faturasız gençTarife ve Gençplus tarifelerindeki müşteriler ve 25 yaşın altındaki diğer ön ödemeli tarifelerdeki ve aşağıdaki kriterleri sağlayan aboneler hediye alabilecekler.

  • Son 3 ay içinde müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan ,3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı % 20 nin üzerinde olan, son ay hiç sms atmamış olan müşteriler.
  • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aylık harcaması ortalama 30 TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ay içinde giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapmış olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL’den fazla bakiyesi bulunan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan müşteriler.

Kampanyadan yukarıdaki şartlara sahip olan müşteriler ücret ödemeden yararlanabilecektir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap