Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ BiP 2 GB Bedava internet Kampanyası

21.06.2018

Turkcell GNÇ BiP Uygulaması 2 GB Bedava internet paketi kampanyasına katılarak haftalık ücretsiz internete hemen sahip ol.

Turkcell GNÇ BiP 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, hız kesmeden bedava internet kampanyalarına sun sürat devam etmekte. GNÇ kanalı ve BiP uygulaması aracılığı ile verilen bu hediye sayesinde haftalık 2 GB bedava internet sahibi olabileceksiniz. Kampanyadan faydalanmak 25 yaş ve altı GNÇ üyesi olmanız gerekmektedir. Bu şartı karşılamayan aboneler kampanya dahilinde verilmekte olan hediyeden yararlanamayacaklardır. GNÇ BiP 2GB Hediye Kampanyası 19 Haziran 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Katılımları belirtilen tarih aralığında yapmanız gerekir. Eğer bu kampanyaya yetişemezseniz veya hattınız gerekli şartları karşılayamıyorsa mevcut kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız abonelerin sürekli yeni hediyeler aldığı kampanyaları kullanmayı unutmayın. Bunun için yapmanız gereken Turkcell Bedava internet sayfasından size uygun kampanyalara katılmanız yeterlidir. Gelecek onay mesajı ardından hediyenizi yurt içinde kullanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Kampanyası

Turkcell 25 yaş ve altındaki bireysel, kurumsal Turkcell ses hattı müşterileri GNÇ paketlerinden ve GNÇ için özel verilen hediyelerden faydalanabilirler. Gnç paketleri gençlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Gençlerin interneti çok kullanıldığı bilindiğinden, GNÇ paketlerinde internet bir hayli çok diyebiliriz. Bu sayfada yer alan Tarifeler menüsünü ziyaret edip bazı GNÇ paketlerine bakabilirsiniz. 2 GB hediye verilen kampanyadan yararlanacak abone sayısı ile ilgili bir sınır yoktur. Ayrıca kampanya Ses hatları için geçerli olacaktır. Data hatları bu içerikten faydalanamazlar.

GNÇ BiP 2GB Hediye Kampanyası

Bu kampanyaya katılan abonelere 7 gün geçerli 2 GB hediye internet verilmektedir. Faturalı ve Faturasız aboneler ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekler. Paket kapsamında hediye edilen kullanım hakları sadece kişisel kullanımlar içindir, farklı şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde kullanılabilir. Paket dahilindeki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz veya satılamaz. Böyle bir işlemi yaptığı tespit edilen müşteriler ile ilgili yasal işlem yapılır ve hatları tek taraflı olarak iptal edilir.

GNÇ BiP 2GB Hediye Kampanyasına 19 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında katılım gerçekleştirmeniz gereklidir. 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri  BiP keşfet alanından hediyelerini alabilecekler.

Turkcell GNÇ BiP 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya içeriği olarak hediye haftalık 2 GB internet paketi sunulmaktadır.
  • 30 Haziran 2018 tarihine kadar katılım yapılmalıdır.
  • Kampanya süresince 1 defa hediye internet faydasından yararlanılabilir.
  • Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması Keşfet Bölümünden “GNÇ” takip etmeniz yeterli olacaktır.
  • Kampanya faydaları aktif hale geldiğinde BiP uygulamasından bilgilendirme mesajı iletilecektir.
  • Aldığınız hediyeyi iptal etmek için Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekir.
  • Kampanya kullanımıyla alakalı %80 ve %100 kullanım bilgilendirmesi yapılacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap