Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Bedava internet Kampanyası

08.05.2018

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Bedava internet Paketi kampanyası ile haftada 2 gün hediye kazanma fırsatı.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Bedava internet Kampanyası

Turkcell, GNÇ abonelerine yeni kampanyaları ile hediyeler vermeye devam ediyor. Fırsatın adı GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası olarak geçmekte. Aktif Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet kampanyasından ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Kampanya bu yılın sonuna kadar geçerli olacak ve böylece bütün GNÇ’liler katılım yaptıkları taktirde hediye alabilecekler. GNÇ bildiğiniz gibi 26 yaş ve altında olanların katılabildiği bir Turkcell hizmetidir. Gnç hizmetinde yer alan müşteriler kendileri için yapılan kampanyalara belirtilen adımları gerçekleştirdiği taktirde katılabilir. Sende 26 yaşın altındaysan GNÇ’lisin demektir! Kullanıcı bilgilerini kontrol et, hediyeleri almak için geç kalma!​​ Eğer GNÇ’li olmaya uygun değilseniz diğer hediyeler için Turkcell Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz. Kazanacağınız hediyeler farklılık gösterebilir, ve toplamda 3 adet farklı hediye türü bulunmaktadır.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Hediyeler ve Fırsatları aşağıdaki gibidir.

 1. 1 Saat Bedava İnternet: Hediye internet paketi bildiri SMS’i geldiği andan itibaren 1 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
 2. Yarım Saat Bedava İnternet: Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 30 dakika boyunca gerçerli olacaktır ve 200 MB ile sınırlıdır. #GelBence
 3. 1 TL’ye 1 GB İnternet: İnternet paketi ile ilgili bilgi SMS’i sonrası müşterinin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca kullanabileceği 1 GB olmak üzere tanımlanır.

  Katılım detayları;

1 TL’ye 1 GB İnternet Fırsatı Katılım Detayları: İnternet kampanyasından GNÇ uygulamasından Turkcell telefon numaraları ve Turkcell şifreleri ile giriş yapıp ardından uygulama içinde Çatlat menüsünden KDV ve ÖİV dâhil 1 TL karşılığında internet kampanyasından yukarıda belirtilen istatistiksel modellere göre yararlanma hakkı kazanan aboneler faydalanabilir. Belirtilen şartlara sahip abonelere SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilir. Müşteri gelen bilgilendirme mesajını ücretsiz olarak 24 saat içinde yanıtlayıp kampanyadan faydalanma süresini başlatabilir. Başvuru yapıldıktan sonra hediye internet 24 saatlik hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • GNÇ mobil uygulamasını android veya ios cihazınıza yükleyin.
 • Cep telefonu numaranız ve size özel şifreniz ile uygulamaya giriş yapın.
 • GNÇ uygulaması içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan yararlanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabilirler.
 • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde yararlanılabilir.
 • Uygulamada belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez.
 • 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Nasıl İptal Edilir ?

Kampanya iptali için; 1 Saat İnternet hediyesini iptal etmek için IPTAL GNC1SAAT, Yarım Saat İnternet hediyesi iptali için IPTAL GNCYARIM,  1 TL’ye 1 GB İnternet fırsatını iptal etmek için IPTAL GNC1TL,  yazıp 2200’a sms göndermeniz gerekmektedir. Bu sms yöntemleri ile Turkcell Çatlat bedava internet kampanyanızı iptal edebilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Turgut dedi ki:

  Faturasızlar çatlat yapabiliyor mu

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap