Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Full 10 GB Tarifesi – 1 GB Bedava internet Paketi

22.03.2017
Turkcell GNÇ Full 10 GB Tarifesi – 1 GB Bedava internet Paketi

GNÇ Full 10 GB Paketi – Turkcell Hazır Kart müşterileri için en çok interneti bulunduran paket olarak bilinmekte. İnternet kullanan gençleri hedefleyen bu tarife ile 5 gb gece, 5 gb’da dilediğiniz saatler arasında kullanabileceğiniz GB’larınız ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden internetin keyfini sürün. İnterneti en çok GNÇ’ler tüketiyor; gerek sosyal medya olsun gerekse gündelik haber akışını takip etmek için internetten faydalanıyoruz.  Bu kampanyadan faydalanacak olan 25 yaş altı abonelerde dilediği sosyal ağ ve sitede satın aldıkları paketi kullanabilirler. Turkcell’de diğer operatörler gibi SMS’in neredeyse hiç kullanılmadığının ve arama işlemlerinin dahi internet üzerinden yapıldığının farkında. Abonelerinin ihtiyacını karşılamak için sürekli yenilediği Turkcell bedava internet ve bu tür kampanyalar ile gereksinimleri en üst seviyede gidermeyi hedefliyor. Ayrıca bu tarifeye ek 1 gb interneti de tamamen ücretsiz almış olacaksınız.

Fakat bunun yanında hediyeleri sürekli bulamayan müşterileri içinde uygun fiyata interneti bol paketler bulunuyor. Genelde faturalı müşteriler için interneti bol tutan diğer operatörlerin aksine Turkcell Hazır Kart müşterilerinin de internete çok ihtiyaç duyduğunun farkında. Turkcell GNÇ Full 10 GB Tarifesini kullanan aboneler tek seferde yapacakları 30 tl ve üstü yüklemelerde 1 GB bedava internet hakkı da kazanıyor. 25 yaşın altındaysan GNÇ Full 10 gb paketi ile gece internetin katlanacak, interneti içinde BİP, Fizy, Dergilik uygulamasıyla eğlencenin tadını cebinizde yaşayın. Paket ile 30 gün geçerli 1000 dakika, 5GB’ı gece geçerli toplam 10 GB internet, 1000 sms ve 30 tl yüklemeye 1 gb internet hediye ! Bu paketin fiyatı ise sadece 45 TL.

Turkcell GNÇ Full 10 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Tekrar belirtmek isterim ki Genç Full 10 GB Paketi’nden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 • GNÇ Full 10 GB Paketi’ne sahip olmak için GNC FULL 10GB yazıp, ücretsiz 2222’ye sms göndermelisiniz.
 • Başvuru için gönderdiğiniz sms’ten ücret alınmaz.
 • Paketi SMS ile satın aldığınızda ve iptal etmediğiniz’de her ay hattınızda yeterli TL olduğu taktirde tekrar yenilenir.
 • Paketi gelecek onay SMS’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • GNÇ FULL 10 GB Paketi Yurt içinde geçerlidir.
 • Paketi Hazır Kart aboneleri satın alabilecektir.

GNÇ FULL 10 GB Paketi Avantajları

 • Paketiniz ile beraber kullanabileceğiniz BiP’e özel ek 5GB ile görüntülü arama yapma fırsatı.
 • fizy ile internetten harcamadan Video izleme ve Müzik dinleme özelliği.
 • Dergilik uygulamasını’da 5GB interneti ile beraber kullanabilirsiniz.

İptal etmek isterseniz IPTAL GNC FULL10GB yazıp 2222’ye kısa SMS göndererek bu paketten ayrılabilirsiniz. Turkcell GNÇ paketlerini sayfamızda yer alan Tarifeler kategorisinden inceleyip size en uygun paketin analizini yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Nezahat dedi ki:

  Gece interneti kullanamiyorum gunduz int bitti sadece gece var 22den sonra kullanmam lazim ama olmuyor neden

  1. Admin dedi ki:

   Müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtin, yardımcı olacaklardır.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap