Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Hadi Joker Kodu

22.11.2018
Turkcell GNÇ Hadi Joker Kodu

Hadi Bilgi Yarışmasının kullanıcılarına gönderdiği bildirim ile, Turkcell GNÇ uygulaması üzerinden joker kodu alabilecekleri duyuruldu. Hadi bilgi yarışmasına katılarak hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de gerçek para ödülü kazanabilirler. Gnç Uygulamasını cihazınıza yükleyip Uygulama içinden hadi bilgi yarışmasında kullanabileceğiniz Joker kodunu görüntüleyebilirsiniz.

Bu joker kodundan yalnızca Turkcell GNÇ’liler faydalanabilecektir. GNÇ uygulamasını Google Play ya da App Store’dan cihazınıza yükleyip telefon numaranız ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Turkcell’li olmayanlar bu joker Kodundan faydalanamayacaklar. Yakın zamanda Hadi yarışması oyunculara 1 adet joker kodunu otomatik olarak tanımlamıştı. Eğer bu joker kodunuz duruyorsa bugün yapılacak olan yarışmada bunu da kullanabilirsiniz.

Gnç Joker Kodu

Gnç Joker kodu kişiye özel olarak verilmektedir, bu nedenle uygulamayı yükleyip giriş yapmanız gerekiyor.

Hadi Joker Kodu

Eğer GNÇ uygulamasından joker kodu alamıyorsanız, bir arkadaşınıza Hadi Uygulamasını yükleyin ve REFERANS kısmına kendi kullanıcı adınızı yazın böylece 1 adet joker hak kazanmış olursunuz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap