Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Star Tarifesi – 14 GB internet Paketi

17.07.2017
Turkcell GNÇ Star Tarifesi – 14 GB internet Paketi

Dünden bugüne her şey değişti, daha öncesinde sms paketleri ve konuşma dakikaları daha fazla talep görürken, artık interneti bol tarifeler gözde oldu. Operatörlerin paket içeriğinde yaptığı değişikliklerde bunun en büyük kanıtı. Bir kaç yıldan beri dk ve sms haklarının bir çoğu heba oluyor diyebiliriz. Diğer operatörle de olduğu gibi Turkcell de tarifelerin internet hakkını arttırma yolunda hızla ilerlemeye başladı. Ayrıca gece ve gündüz ek internet paketleriyle de müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanında sınırları zorlayan hediyeleri ile milyonlarca müşterisini memnun etmek için Turkcell Bedava internet kampanyaları yaptı, ve bunu başardı. Bu sayede bir çok kişiyi kendi bünyesine katmayı da başardı. Ayrıca halen aktif durumda olan kampanyaları da bir çok abone tarafından kullanılmaya devam ediyor.

GNÇ star paketi ile daha kaliteli bir kullanım yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi 25 yaş ve altında olan aboneler GNÇ paketlerinden kolayca faydalanabiliyorlar. Faturalı müşterilerin katılıp kullanabileceği bu paketlere, Kullanıcı Tanımlayıp da geçiş yapabilirsiniz. Gnç Star paketinde 7 gb sabah 7 gb’da gece kullanabileceğiniz internet içeriği bulunuyor. Böylece ay içerisinde 14 gb internet kullanabiliyorsunuz. 25 yaş ve altındaysan şimdi sende 1000 dk, 1000 SMS, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma ve mesajlaşma, 7 GB’ı gece toplam 14 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik gibi özel uygulamaları bulunan pakete aylık 69 TL ödeyerek katılabilirsiniz. Kampanya yaptığınızda ise bip e özel 5 gb bedava internetten de ücret ödemeden iletişim kurabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Star Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bu tarifeye yıllık abonelik sağlamak için; GNC STAR yazıp ücretsiz olarak 2200’a kısa sms göndererek yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ek olarak müşteri hizmetleri, cep merkezlerinden de bu işlemi yapabilirsiniz.
  • 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Geçtiğiniz yeni paket siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden sonra geçerli olacaktır. Fatura kesildikten sonra paketinizin başladığına dair bilgilendirici sms tarafınıza iletilir.
  • Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan ve yeni müşteriler bu paketten anında yararlanırlar.
  • Paketiniz her ay otomatik olarak yenilenir.

Turkcell GNÇ Star Tarifesi Hediyeleri

  1. BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü aramalar yapıp sevdiklerinizle görüşebilirsiniz.
  2. Gnç Star paketine Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+
  3. fizy ile internetinizden harcamadan sınırsız müzik dinleme ve video izleyin.
  4. lifebox 5 GB interneti ile birlikte 25GB Saklama Alanına sahip olun, bilgilerinizi güvenle depolayın.
  5. 5 GB interneti ile beraber Dergilik uygulama üyeliği sahibi olun.

Paket ile ilgili genel bilgiler yukarıda yer aldığı gibidir, ek sorunlarınız olduğunda yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca tarifeye geçiş yaparken müşteri temsilcinizden de destek talep edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap