Bedava İnternet Paketi

Turkcell Google Play Store Mobil Ödeme Bedava internet

12.08.2017

Turkcell Google Play’den uygulama veya ücretli oyunları mobil ödeme yöntemi ile satın alanlar bedava internet kazanıyor.

Turkcell Google Play Store Mobil Ödeme Bedava internet

Turkcell, Mobil ödeme yöntemi ile müşterilerinin Google Play üzerinden, ücretli oyun ve uygulamalara erişimini kolaylaştırıyor. Mobil ödeme yöntemi kullanılarak kredi kartı veya banka kartına gereksinim kalmaksızın, faturasız veya faturalı hattınız üzerinden satın alma işlemini yapabilirsiniz. Faturasız hattan yapacağınız mobil ödeme işlemi için hattınızda yeteri kadar TL miktarının olması gerekir. Ayrıca işlem gerçekleştiği anda hattınızdan ücret düşümü olur. Faturalı hatlarda ise yine aynı şekilde çıkacak olan faturaya ücret yansır. Bir çok operatörün halen desteklemediği bu özelliği Turkcell abonelerinin hizmetine açtı bile. Ayrıca bunu yaparken Mobil Ödeme ile Google Play üzerinden alış veriş yapanlara, Turkcell Bedava internet vermeyi de unutmadı. Google Play Store’da Turkcell faturasız hatlara 5, faturalı hatlara 10 TL hediye kampanyasıyla da hediyenizi alabilirsiniz. Hediye TL almak için  “GooglePlay” yazıp 2255’e göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz internete sahip olmak isteyenler ise alt kısımdaki adımları takip etmelidir.

Peki bu Google Play Store’da Turkcell Mobil Ödeme işlemi nedir ve ne işe yarar? Sorusunu ise şu şekilde yanıtlayabiliriz; Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store’da kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadan güvenli bir ve birden fazla alışveriş yapabilir, sevdiğiniz oyunların keyfini dilediğiniz gibi yaşamak için hemen yükleyebilirsiniz. Android cihaz kullanmakta olan bütün faturalı ve faturasız hat sahipleri bu servisten yararlanabilirlera. Alışveriş tutarınız faturalı hatlar için çıkacak olan faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyeniz den hemen düşer.

Bilmeniz Gerekenler ( Sıkça Sorulan Sorular S.S.S)

  1. Tek seferde en fazla 100 TL’lik ödeme yapabilirsiniz.
  2. Faturalı hatlar için aylık maksimum harcama limiti; 200 TL ila 750 TL’dir.
  3. Faturasız hatlar için aylık en yüksek harcama miktarı; 500 TL’dir.

Turkcell Google Play Store’da Mobil Ödeme Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Türkiye’de ilk defa Google Play’de kredi kartı veya banka kartı istenmeden mobil ödeme yöntemi ile alış veriş yapılabiliyor.
  • Eğer Kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmak istemiyorsanız, sizlerde oyun içi satın alma işlemlerini ve uygulama oyun satın alma işlemlerinizi gerçekleştirin.
  • Öncelikle; Google Play’den Uygulama Menüsü > Hesap > menüsüne giriş yapıp gerekli alanları doldurmalısınız.
  • Ardından yapacağınız alışveriş için günlük 100 mb ücretsiz internet kazanırsınız.
  • Google Play aracılığı ile kazandığınız ücretsiz interneti bilgilendirme mesajından sonra kullanınız.
  • Son Kullanım tarihine dair resmi sayfada herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Google Play Ayarları için Aşağıdaki Video’dan yardım alın;

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa müşteri hizmetlerinden destek alarak giderebilirsiniz. Ayrıca Mobil Ödemeniz kapalıysa bunu Hesabım uygulamasından veya yine size özel müşteri temsilcileriniz ile açabilirsiniz. Ayrıca kampanya Turkcell resmi sayfasının kampanyalar kategorisinde bulunan kayan menüde de yer almaktadır. Her bir alış veriş için mi yoksa sadece 1 defalık mı buna dair bir bilgi de yer almıyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap