Bedava İnternet Paketi

Turkcell GS Hedef 21 GB Bedava internet Paketi

17.05.2018

Turkcell GS Hedef 21 GB Kampanyası ile Şampiyon paketini kullananlara 21 GB Bedava cepten internet hediye.

Turkcell GS Hedef 21 GB Bedava internet Paketi

Turkcell, daha öncesinde de GS destek kampanyası ile kendinden oldukça çok söz ettirmişti. Fanatik Galatasaray taraftarları takımının formasına olduğu gibi paketlerine de sahip olarak takımlarına destek çıkmakta. Turkcell’in 2018 ‘de Galatasaray için yapmış olduğu bu kampanya ile toplamda 21 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Galatasaray Şampiyon Paketle takımını destekleyen tüm abonelere 21. şampiyonluğa giden yolda 21 GB hediye internet. Turkcell Şampiyon paketine kayıtlı olan abonelerin faydalanacağı bu kampanya Ramazan ayına denk gelişi ile bir çok kişiye ilaç gibi gelecek.
Ramazan’da internetin bol kullanıldığı aşikar, eğer sizde Şampiyon paketlerinden birini kullanıyorsanız hediye internete ücret ödemeksizin sahip olabilirsiniz. Şampiyon paketlerini kullanmayan mevcut faturalı ve faturasız aboneler ise Turkcell Bedava internet sayfasından kendilerine uygun fırsatlara katılıp hediye alabilir.

Turkcell Galatasaray Hedef 21 GB Kampanyası

Bu fırsattan Şampiyon paket kullanan aboneler Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet hakkı verilir. 20.05.2018 tarihi itibarıyla GS Hedef 21 GB Kampanyası lanse edilecektir. Kampanya içeriğinden bireysel, kurumsal faturalı ve Hazır Kart aktif Şampiyon Paket’teki aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketteki abonelere tek seferlik günlük 21 GB internet hediye olarak verilecektir. Hediyeden 20 Mayıs itibariyle mevcut ve aktif Şampiyon paket müşterileri ve 20 Mayıs saat 23:59’a kadar yeni gelen aboneler faydalanabilir. Kampanya aktif hale geldiği tarihten itibaren 24 saat geçerlidir ve otomatik tekrar yenilenmez. Kampanya haklarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra abonelerin kayıtlı olduğu başka bir kampanya veya internet hakkı yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Hediye verilen haklar sadece yurt içinde geçerlidir.

Şampiyon Paket

Turkcell’den Sarı Kırmızı Destek Paketi’ni alanlar, hem Galatasaray’a destek oluyor hemde bir çok fırsat kazanma şansına sahip oluyor. Bu paketi alanlara Turkcell uygulamalarından hediye maç biletine, özel birçok ayrıcalıktan faydalanabilir. Paket fiyatı aylık 9 TL’dir. Paketi almak için; GS9 yazıp 2200‘a sms göndermeniz yeterlidir. Paketi aldığınızda 500 dk bipten her yöne arama ve Fizy Radyo, Çalarken Dinlet, Goller Cepte, Lifebox gibi özelliklere de sahip olursunuz.

Turkcell GS Hedef 21 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Takımına destek olarak Şampiyon paketi satın alan abonelere hediye edilecektir.
  • GS9 yazıp 2200‘a sms göndererek alabilirsiniz.
  • Takımınıza destek olmak için satın aldığınız Şampiyon paketi ücretlidir, fakat hattınıza tanımlanacak olan 21 GB internet hediye olarak verilmektedir.
  • Şampiyon Paket başlığı altındaki bilgileri dikkatli şekilde okuyup sonra katılabilirsiniz.
  • Kampanyayı size gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • Hediye 21 GB için paketi satın alacaksanız, hediyeyi aldıktan sonra iptal etmeniz önerilir. Çünkü, paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • Hediye tanımlandıktan sonra 24 saat geçerlidir.
  • Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayarak pakete dahil olmanız önerilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap