Bedava İnternet Paketi

Turkcell Gurbet Avantaj BiP 1 GB Bedava internet

02.10.2017

Turkcell Faturasız Gurbet Avantaj Kampanyası ile 1000 dakika tarifeiçi konuşma ve bip uygulamasında kullanabileceğiniz 1 gb hediye internet sizin olsun.

Turkcell Gurbet Avantaj BiP 1 GB Bedava internet

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyasını paylaşacağız. Turkcell Gurbet Avantaj kampanyası ile paketiçi 1000dk ve 1 gb bip uygulamasında geçerli hediye internet kullanabilirsiniz. Kampanya hazır kart kullanıcıları için geçerlidir. Öncesinde tekrar hatırlatmak isterim ki kampanya faturasızlar içindir. Kategori olarak resmi sayfada KAMPANYALAR > HAZIR KART > KONUŞMA > GURBET AVANTAJ KAMPANYASI bölümünde yer almaktadır. Türkiye’de yaşamakta olan yabancı uyruklu aboneler, Gurbet Avantaj Kampanyası ile sevdikleri ile bolca haberleşiyor. Faydalar otomatik yüklenecektir. Bunun yanı sıra mevcut müşteriler Turkcell Bedava internet isimli yazımıza giriş yapıp promosyonlardan yararlanın. Yaptığı kampanyalar ile çevrenizdeki insanlarında Turkcell’e taşınmayı düşündüğünü görebilirsiniz. Bunun sebebi ise diğer operatörlere kıyasla en çok hediyeyi Turkcell müşterilerine veriyor.

Gurbet Avantaj Kampanyası

Kampanya faydaları. 3 kişilere transfer edilemez, deviretmez veya durma özelliği de yoktur. Kampanyada bedava internet verildiği doğru. Fakat bu hediye sadece BiP uygulamasındaki mesajlaşmalar ve kullanımlar için geçerli. BiP uygulamasında yapılacak olan kullanımlarda, müşterinin başka bir internet paketi yoksa 1 GB’lık ücretsiz paketi bittikten sonra kullanım hızı 1 Kbps’ye indirilir ve paket aşımı olmaz. Kampanyadan hattınıza gelecek SMS’in ardından yararlanırsınız. Kampanya dahilindeki içerikler bittikten sonra sms ile bilgilendirileceksiniz. Bu paketi kullandığınızda dakikaların ücretlendirme periyotları 60 saniye, internetin 100 KB’ tır.

Turkcell Gurbet Avantaj BiP 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Öncelikle Gurbet Tarifesi’ne geçmeniz gerekiyor. Gurbet Tarifesi’nde abonelerin kampanyaya dahil olmak için ayrı bir başvuruda bulunmasına gerek yok. 20 TL ve üstü tutarda bir GSM paketi satın aldıkları zaman kampanya avantajları otomatik hattına yüklenecektir.
  • Kampanya katılımı için ek bir sms gönderilmez.
  • Hediyeyi gelecek bilgilendirme mesajı ile kullanın.
  • Gurbet Tarifesini kullanan aboneler yararlanabilirler.
  • Tarife içi 1000 dakika ve bip uygulamasında geçerli 1 gb hediye edilir.
  • Kampanya ücretsizdir.
  • 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • İptal etmek için; IPTAL GURBETAVANTAJ yazıp 2200’a kısa sms göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Paket hakkında genel bilgiler yukarıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiyi cep merkezi veya müşteri hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell en yeni bedava internet paketleri sayfamızda yer almaktadır. Sürekli olarak güncel tutulan Turkcell Bedava internet isimli kategoriye giriş yapın. Buradan bütün fırsat ve promosyonları görebilirsiniz. Yukarıdaki kampanya ile de yine promosyonlu bir şekilde konuşup bip üzerinden kullanım yapabilirsiniz. 2017 yılının en fazla hediye veren uygulaması bip oldu. Bu tür içerikler çıktığı sürece sayfamızda yayınlanacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap