Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hadi 2019 Yılbaşı 201.900 GB internet Hediye Kampanyası

Turkcell Hadi 2019 Yılbaşı 201.900 GB internet Hediye Kampanyası

Turkcell ve Hadi aracılığı ile 201.900 GB cepten internet, Hadi Bilgi Yarışmasını oynayanları bekliyor. Sayfamızda daha öncesinde Hadi Oyununa ait en yeni joker kodlarını paylaşmıştık. Bu joker kodlarına Hadi Joker Kodu kategorisine giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiye resmi sayfada yer alan Faturalı Hat – 4.5G Hızında Kampanyalar , Hazır Kart – 4.5G Hızında Kampanyalar kategorilerinden de ulaşabilirsiniz.

Sizin için paylaştığımız en yeni internet kampanyalarına Turkcell Bedava internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

201.900 GB mobil internet, 31 Aralık 2018 tarihinde saat 20:30’da gerçekleşecek olan Hadi Bilgi yarışmasını kazanan aboneler arasında paylaştırılacaktır.

Hadi Yılbaşı Hediye Kampanyası

Kampanyaya katılıp yarışmayı kazanan aboneler arasında bu internet hediyesi eşit bir şekilde paylaştırılacaktır. Örneğin, 100 yarışmacının kazandığı durumda yarışmacı başına 2019 GB internet hediye edilecektir. Kampanyaya katılabilmek için BiP uygulamasından Hadi – Bilgi Yarışması kanalını takip edip 2 Ocak 2019’a kadar “Yılbaşı İnternet Ödülünü Al” butonunun seçilmesi gerekir.

Hediye internet, Turkcell müşterileri için 3 Ocak’ta; Turkcell müşterisi olmayanlar için ise 31 Ocak 2019’a kadar numaralarını Turkcell’e taşımaları durumunda kullanılmaya başlayabilirler. Kampanya kapsamında verilen fayda, yurt içinde geçerlidir ve 4 haftalık geçerlilik süresi vardır.

Kişi başına düşen hediye miktarının tam sayı olmaması durumunda hediye büyüklüğü bir üst tam sayıya tamamlanır. Örnek verecek olursak, kişi başı 10,2 GB ödül kazanıldığı durumda 11 GB hediye edilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice Erdem dedi ki:

    Kampanya çok iyi

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap